خدمات کفسابی و سنگسابی

2 هفته پیش


کد آگهی 2684
دسته بندی نظافت
محل تهران ,تهران
منطقه شهرک غرب
قیمت توافقی
لینک وب‌سایت https://kafsabiteh.com
لینک ویدئو (فقط از آپارات یا نماشا) https://www.aparat.com/Kafsabiteh.com
لینک یا ایدی اینستاگرام kafsabitehh
کفسابی برای برداشتن پستی و بلندی سنگ
وقتی تصمیم می گیرید که کفپوش خانه خود را از جنس سنگ تهیه کنید لازم است تا با روش های نگه داری و زیباسازی سنگ هم آشنایی کافی پیدا کنید ، پس از اتمام کار سنگ کار مشاده می شود که سنگ ها به ویژه در قسمت بند (درزسنگ) نسبت به هم دارای پستی بلندی و حالت ناخنک دارد .

برداشتن پستی و بلندی سنگ با کفسابی
اگر این ناخنک و ناهمواری سنگ برطرف نشود چه اتفاقی می افتد؟

کفپوش سنگی که دارای ناهمواری های متعدد است مانند یک پازل هزار قطعه است که با ورقه های کلفت و در رفته کنار هم قرار گرفته اند حال به تصویر کامل پازل که برروی جعبه آن است نگاه کنید می بینید که پازل زیبایی و وضوح تصویر اصلی را ندارد ، کفپوش سنگی که کفسابی نشده باشد هم دقیقا مانند پازل است که تمامی ناهمواری ها به چشم میخورد و حس نامنظمی را به ما منتقل می کنند ، در تصویر زیر می توانید تفاوت کفپوشی که ساب خورده را با کفپوش ناسابیده را کاملا درک کنید اینها تنها بخشی از تاثیرات کف سابی است .
هموار کردن سنگ با کفسابی سنگ
پس از گذشت مدتی و استفده کردن از کفپوش سنگی در اثر تی کشی و یا نظافت و نیز چربی های موجود در خانه کثیفی ها در کنار ناهمواری تجمع کرده و بند سنگ تبدیل به نوار های مشکی می شود.
رزین و ماستیک سنگ مصرفی کارخانه ها به دلیل براقیت بیشتر ضعف در برابر ساییدگی و لکه های حاصل از مواد اسیدی و خوراکی دارد که به سرعت سط کفپوش سنگی شما پر از لکه ها و خراش های مختلف خواهد شد .
کفسابی با استفاده از لقمه پد الماسه
در این نوع کفسابی که در سال های اخیر بسیار مورد استقبال کفسابها و کارفرماها قرار گرفته به دلیل استفاده از لقمه های الماس که متشکل از الماس های ریز و زمینه پلاستیکی هستند می‌توانند هر نوع خط و خشی را از روی سطح سنگ برداشته و یک سطح کاملاً صیقلی و بدون خط و خش را ایجاد کنند.
برچسب آگهی

آگهی های مشابه
آگهی های بیشتر برای

نظافت در ثبت آگهی رایگان

https://tizering.ir/v/2684
لینک به اشتراک گذاری


این سایت هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه ی راهنمای خرید امن، آسوده تر معامله کنید.

ارسال به دوستان