تیزرینگ
تیزرینگ
اندروید ۱۴ برای سری گلکسی S22 منتشر شد

اندروید ۱۴ برای سری گلکسی S22 منتشر شد

اندروید ۱۴ برای سری گلکسی S22 منتشر شد

چند روز پیش اندروید 14 به صورت بسیار محدود در اختیار تعدادی از کاربران گوشی های سری گلکسی اس 22 قرار گرفت و سرانجام روز گذشته روند انتشار این آپدیت برای گوشی های مورد نظر آغاز شد. طبق گزارشات کاربران، One UI 6.0 مبتنی بر اندروید 6 برای کاربران اروپایی سری گلکسی S22 عرضه شده است.

طبق معمول کاربرانی که در سایر نقاط دنیا زندگی می کنند خیلی زود این نسخه را دریافت خواهند کرد. آپدیت منتشر شده با شماره فریمور S908BXXUDWK4 البته بسته به مدل دریافتی ممکن است چند حرف و اعداد اول برای شما متفاوت باشد. با توجه به اینکه اندروید 14 نسبت به نسل قبل تغییرات چندانی ندارد، همین رویکرد را در One UI 6.0 شاهد هستیم و در مجموع با تغییرات زیادی روبرو نیست.

اندروید ۱۴ برای سری گلکسی S22 منتشر شد 2

اما از میان این تغییرات محدود می توان به مواردی مانند تغییر جزئی در ظاهر منوی تنظیمات سریع و پنل نوتیفیکیشن‌ها اشاره کرد. اصلاحات امنیتی مربوط به نوامبر 2023 نیز به همراه این آپدیت ارائه شده و با توجه به اینکه یک آپدیت بزرگ و اصلی محسوب می شود، حجم آن 3.1 گیگابایت است.

اگر می‌خواهید ببینید که آیا این آپدیت برای شما ارائه شده یا نه، می‌توانید به مسیر Settings > Software update > Check for software updates بروید. با توجه به وعده‌های سامسونگ، گوشی‌های سری گلکسی S22 قرار است در سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ هم اندروید ۱۵ و اندروید ۱۶ را هم دریافت کنند. همین آپدیت طولانی مدت گوشی‌های سامسونگ، ارزش خرید آن‌ها را به طور قابل توجهی افزایش داده است.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *