تیزرینگ
تیزرینگ
رفرش‌ریت نمایشگر مدل‌های استاندارد آیفون ۱۶ بیشتر نمی‌شود

رفرش‌ریت نمایشگر مدل‌های استاندارد آیفون ۱۶ بیشتر نمی‌شود

رفرش‌ریت نمایشگر مدل‌های استاندارد آیفون ۱۶ بیشتر نمی‌شود

اگرچه ماه ها تا عرضه سری آیفون 16 فاصله داریم، اما طبق معمول تا آن زمان هزاران شایعه درباره این گوشی ها منتشر خواهد شد. حال آخرین شایعه در مورد مشخصات نمایشگرهای سری آیفون 16 است.

طبق گزارش های منتشر شده، آیفون 16 پرو و ​​پرو مکس از صفحه نمایش نسبتا بزرگتری بهره می برند و اندازه صفحه نمایش این دو گوشی به 6.27 و 6.86 اینچ می رسد. مانند نسل قبلی، هر دو نمایشگر بر پایه پنل های LTPO با رفرش‌ریت 120 هرتز ساخته شده اند. یعنی در مجموع با تغییر قابل توجهی در این حوزه مواجه نخواهیم بود.

رفرش‌ریت نمایشگر مدل‌های استاندارد آیفون ۱۶ بیشتر نمی‌شود2

در مورد نمایشگر مدل های استاندارد، ما 6.12 و 6.69 اینچ داریم که متاسفانه همچنان 60 هرتز خواهد بود. در زمانی که بسیاری از گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه نرخ رفرشریت ۱۲۰ هرتز را ارائه می‌کنند، اپل تصمیم گرفت مدل‌های استاندارد را در این زمینه ارتقاء ندهد،  تا همچنان نسبت به مدل‌های پرو با تمایز محسوسی روبرو شویم. البته راس یانگ که یکی از افشاگران معروف فناوری است، گفت که اپل در سال 2025 نرخ رفرشریت 120 هرتز را برای مدل های استاندارد اجرا خواهد کرد.

مانند سری آیفون ۱۵، طبیعتا تمام مدل‌های آیفون ۱۶ هم با حفره‌ی نمایشگر راهی بازار می‌شوند. در هر صورت مدیران اپل ظاهرا بر این باور هستند که عدم تغییر رفرش‌ریت نمایشگر مدل‌های استاندارد منجر به کاهش فروش آن‌ها نمی‌شود و بنابراین تصمیم گرفته‌اند یک سال دیگر هم این مشخصه قدیمی را برای این دو گوشی مورد استفاده قرار دهند.

رفرش‌ریت نمایشگر مدل‌های استاندارد آیفون ۱۶ بیشتر نمی‌شود3

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *