تیزرینگ
تیزرینگ
خودرو چانگان UNI-K وارد بازار شد + مشخصات و قیمت

خودرو چانگان UNI-K وارد بازار شد + مشخصات و قیمت

خودرو چانگان UNI-K وارد بازار شد + مشخصات و قیمت

چانگان مدل UNI-K را با تغییراتی معرفی کرد. این خودرو در چین حدود 1 میلیارد و 85 تا 1 میلیارد و 300 میلیون ارزش دارد. این مدل یکی از گزینه های وارداتی سایپا خواهد بود. در ادامه با تیزرینگ همراه باشید.

در حالی که ورود مدل های UNI از چانگان به ایران هنوز اتفاق نیفتاده است، چانگان نسخه به روز شده چانگان UNI-K را در چین معرفی کرده است. این مدل جدید چانگان UNI-K با قیمتی بین 154,900 تا 184,900 یوان چینی (معادل حدود یک میلیارد و 85 میلیون تا یک میلیارد و 300 میلیون تومان) در اختیار مشتریان چینی قرار خواهد گرفت.

خودرو چانگان UNI-K وارد بازار شد + مشخصات و قیمت2

بزرگ‌ترین تغییرات در مدل UNI-K نسبت‌به نسخه‌های گذشته این خودرو، افزودن تجهیزات تیپ پایه است. حالا مدل پایه دارای ویژگی‌هایی مانند هشدار بازشدن سقف، هشدار بازشدن درها، هشدار برخورد از عقب، نورهای بالا و پایین تطبیق‌پذیر، چراغ‌های ردیف جلو و عقب و پنل ابزار تمام LCD است. همچنین سیستم رانندگی خودکار سطح دوم نیز به تیپ پایه این خودرو اضافه شده است. تمامی این تغییرات باعث افزایش قابل‌توجه ارزش خرید مدل پایه چانگان UNI-K نسبت‌به نسخه‌های قبلی می‌شود.

از نظر قدرت موتور، تغییرات عمده ای در چانگان UNI-K جدید دیده نمی شود. این خودرو همچنان از موتور دو لیتری توربوشارژ با 229 اسب بخار قدرت و 390 نیوتن متر گشتاور بهره می برد. یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک وظیفه انتقال نیرو را در این مدل بر عهده دارد. سیستم انتقال نیرو به صورت تک دیفرانسیل یا دو دیفرانسیل کار می کند و خرید دو دیفرانسیل ممکن است مستلزم پرداخت مبلغ بیشتری باشد.

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *