تیزرینگ

۷ دریل برقی پرفروش و محبوب

وبلاگ

۹ مهر ۱۴۰۲ 97 بازدید
تیزرینگ
۷ دریل برقی پرفروش و محبوب

۷ دریل برقی پرفروش و محبوب

۷ دریل برقی پرفروش و محبوب

شاید باورش سخت باشد اما استفاده از دریل از دوران کهن در بین انسان‌ها رواج داشته است. در گذشته دریل به شکل امروزی (یعنی دریل برقی یا شارژی) وجود نداشته اما صنعت‌گران برای اتصال قطعات یا وصل کردن چیزی به سطوح مختلف، ابتدا سوراخی در آن ایجاد می‌کردند و سپس با رد کردن میله یا چیزی شبیه به میخ از این سوراخ‌ها، هر دو بخش را به هم متصل می‌کردند.

بنابراین می توان گفت که ایده اولیه استفاده از دریل توسط صنعتگران دوران باستان به ما سپرده شده است. این روزها دیگر خبری از چکش و گُوِه نیست و دریل های برقی جای آنها را گرفته است. اگر کمی اهل کار هستید، قطعا دوست دارید یک دریل برقی با کیفیت در خانه داشته باشید.

به همین منظور تصمیم گرفتیم در این مقاله  ۷ دریل برقی پرفروش به شما معرفی کنیم تا در صورت قصد خرید دارید، انتخاب برای شما راحت باشد.

۱. دریل برقی رونیکس

رونیکس یک برند ابزارآلات شناخته شده در بازار ایران است و دریل آن در صدر لیست پرفروش‌ها قرار دارد. سیستم گردش از چپ و گردش از راست در این محصول کار با آن را آسان کرده است. سه سیستم آن اتوماتیک است و طراحی ارگونومیک و سبک از خستگی در هنگام استفاده جلوگیری می کند. طول سیم برق این محصول 3 متر می باشد. حداکثر قطر سوراخ کاری در چوب با این دستگاه 25 میلی متر و حداکثر قطر سوراخ کاری در فلز 10 میلی متر می باشد.

۱. دریل برقی رونیکس

۲. دریل برقی اوکی

این دریل سبک و حرفه ای دارای سیستم چرخش چپ‌گرد و راست‌گرد می باشد. همچنین می توانید سرعت چرخش را کنترل کرده و سوئیچ را قفل کنید. علاوه بر برق، این محصول می تواند از منبع انرژی ژنراتور بنزینی و ژنراتور دیزلی استفاده کند. حداکثر قطر سوراخ کاری در چوب و فلز 10 میلی متر است. دارای سه سیستم اتوماتیک است و می تواند جای خالی یک پیچ گوشتی و آچار را برای شما پر کند.

۳. دریل برقی باس

این دریل معروف دنیا می تواند جای آچار و پیچ گوشتی را نیز مانند مدل قبلی جایگزین کند. سیستم گردش تک جهته، چپ‌گرد و راست‌گرد شرایط کار را بسیار آسان کرده است. می توانید سرعت چرخش را با توجه به نوع کاری که انجام می دهید تنظیم کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید سوئیچ را قفل کنید.

۴. دریل برقی کربن

این ابزار برقی با برق ۲۲۰ ولت کار می‌کند و علاوه بر برق شهری، می‌تواند از ژنراتور بنزینی و دیزلی هم به عنوان منبع تغذیه استفاده کند. سه نظام ۱۰ اتوماتیک و با توان ۸۰۰ وات می‌تواند در فلز و چوب سوراخ‌هایی تا ۱۰ میلی‌متر ایجاد کند. سیستم گردش چپ‌گرد و راست‌گرد، امکان کنترل سرعت و امکان قفل سوییچ از ویژگی‌های این محصول است.

۴. دریل برقی کربن

۵. دریل برقی توسن

این محصول ایرانی با سیستم گردش چپ‌گرد و راست‌گرد می تواند به راحتی روی هر سطحی سوراخ ایجاد کند. سه سیستم آن اتوماتیک است و می توانید سرعت چرخش سری را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. طراحی ارگونومیک و وزن سبک آن از خستگی در حین کار جلوگیری می کند. این ابزار برقی می تواند سوراخی تا 20 میلی متر در چوب و تا 10 میلی متر در فلز ایجاد کند. قلاب کمری که روی بدنه‌ی آن قرار دارد به شما امکان آویزان کردن دریل به کمر شلوار کار را می‌دهد.

۶. دریل برقی ادون

این یک محصول نیمه صنعتی است که از سیستم نیمه گیربکسی استفاده می کند. دارای سه نظام آچاری دارد و تا 13 میلی متر سوراخ در مواد، فلز و چوب ایجاد می کند. سیستم گردش آن به هر دو صورت چپ‌گرد و راست‌گرد است و در بسته‌ی آن، یک آچار و زغال هم قرار دارد.

۷. دریل برقی دی‌سی‌ای

آخرین دریل این لیست، امکان ایجاد سوراخ روی انواع سطوح فلزی و چوبی را دارد. طراحی ارگونومیک بدنه و نوع دسته‌ی آن باعث شده که در زمان کار اصلا احساس خستگی نکنید. منبع تغذیه‌ی این محصول برق شهری است، سه نظام اتوماتیک دارد و سری آن به صورت راست‌گرد و چپ‌گرد می‌چرخد. همرا با این محصول یک زغال مخصوص هم ارائه می‌شود.

 

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *