تیزرینگ
تیزرینگ
لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی کیانپارس اهواز

ما لوله بازکنی حرفه ای در اهواز هستیم

لوله بازکنی کیانپارس اهواز با بازدید و مشاوره رایگان

شما ساکن اهواز هستید؟ آیا لوله تخلیه شما مسدود شده است؟

ما در اسرع وقت مشکل شما را حل خواهیم کرد

خدمات لوله بازکنی در کیانپارس اهواز با پیشرفته ترین دستگاه تراکم هوا و فنرهای سر مته

فنر زنی فاضلاب باز کردن لوله فاضلاب با فنر سه نظام برقی

لوله بازکنی سریع و ارزان بدون کثیف کاری

بهترین لوله بازکنی اهواز
شماره لوله بازکنی اهواز
لوله بازکنی در اهواز

لوله بازکنی فوری کیانپارس اهواز

در هر منطقه ای از شهر اهواز با ما تماس بگیرید، نزدیکترین تیم لوله بازکنی در اهواز کمترین زمان (کمتر از نیم ساعت) به شما می رسد و مشکل شما را حل می کند.

لوله بازکنی ارزان کیانپارس اهواز

تیم های ما در مناطق مختلف شهر مستقر هستند و بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام می شوند. خدمات فنی لوله بازکنی کیانپارس اهواز تنها شرکت ارائه دهنده خدمات با نرخ اتحادیه لوله بازکنی ارزان در اهواز می باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی کیانپارس اهواز

شماره تلفن لوله بازکنی درکیانپارس اهواز به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته ارائه می شود.ما خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در اهواز بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل ارائه می دهیم.

شماره تلفن لوله بازکنی 24 ساعته دراهواز:

09367051951

شرکت لوله بازکنی اهواز  آماده عقد قرارداد و ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران بزرگ و حومه با سازمان ها، هتل ها، رستوران ها، شرکت ها و … می باشد.

خدمات لوله بازکنی در کیانپارس اهواز

 • رفع گرفتگی چاه فاضلاب
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 • رفع نشتی لوله های شکسته
 • رفع گرفتگی چاهک حمام، تراس، کف شور، پشت بام
 • برطرف کردن گرفتگی لوله های هتل ها و رستورانها
 • باز کردن لوله فاضلاب شهری با فنر سه نظام
 • باز کردن لوله با پمپ تراکم هوا
 • چاه بازکنی
 • لوله بازکن فاضلاب
 • چاه بازکن توالت
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، دوغاب و گچ
 • تعویض کاسه توالت
لوله بازکنی ارزان اهواز

لوله بازکنی و تخلیه چاه کیانپارس اهواز

اطمینان حاصل کنید که قیمت لوله بازکن ما بهترین و منصفانه ترین قیمت است.

مطمئن باشید ما بهترین و مجرب ترین تیم لوله بازکنی را برای لوله بازکنی و تخلیه چاه برای شما می فرستیم.

مطمئن باشید در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

مطمئن باشید بعد از اتمام کار محل را تمیز تحویل می دهیم.

چاه بازکنی در کیانپارس اهواز

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی در کیانپارس اهواز 100% تضمینی و بدون کثیف کاری این خدمات شامل بازکردن انواع انسداد لوله فاضلاب ساختمان اعم از لوله سینک، سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی، آبراهه حیاط، پارکینگ، تراس و پشت بام می باشد. be برای استفاده از خدمات چاه‌گشایی این شرکت در اهواز با شماره تلفن‌های 24 ساعته این مجموعه تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی اهواز دارای بهترین تجهیزات بوده و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به صورت تضمینی و سریع به مشتریان خود ارائه دهد. ما با انجام خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، عیب یابی ترکیدگی لوله، حفر و تعمیر چاه، خارج کردن اشیا از چاه، تعمیر و تعویض توالت فرنگی ایرانی و خارجی و … مشکل شما را یکبار برای همیشه حل می کنیم. 

قیمت لوله بازکنی با فنر اهواز

ما بهترین قیمت لوله بازکنی با فنر سه نظامرا در بین رقبا داریم زیرا در اتحادیه لوله بازکنی عضو هستیم و با نرخ مصوب کار می کنیم. چاه بازکن های ما به هیچ وجه با توجیه فنر بلندتر و محکم تر، هزینه اضافی از شما دریافت نمی کنند، بنابراین ارزان ترین قیمت را در بین همتایان خود داریم.

قیمت لوله بازکنی اهواز

تعرفه قیمت لوله بازکنی در اهواز

نرخ اتحادیه لوله بازکنی اهواز در سال 1402 بین 200 تا 600 هزار تومان گزارش شده است که این نرخ تقریبی است و بر اساس شرایط اندکی تغییر خواهد کرد و حتی ممکن است از این نیز فراتر رود. به عنوان مثال با توجه به نوع گرفتگی لوله ها و مواد انباشته شده در آنها زمان رفع ایراد متفاوت است و بر این اساس دستمزدی که لوله بازکن دریافت می کند متفاوت خواهد بود. بدون شک هزینه رفع گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی نسبت به لوله های گرفتگی با مواد صابونی و روغنی متفاوت و بیشتر است.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی کیانپارس اهواز

 • طول و ضخامت لوله فاضلاب گرفته شده 
 • نوع مواد انباشته شده در لوله و شدت گرفتگی
 • تعداد دفعاتی که طول می کشد تا بهار برسد
 • تجهیزات مورد استفاده برای باز کردن لوله ها
 • رزوه های مورد نیاز برای باز کردن لوله
 • میزان اتصال لوله ها در طبقات مختلف ساختمان

اتحادیه لوله بازکنی اهواز کجاست؟

برای پیدا کردن آدرس اتحادیه لوله بازکنی اهواز جهت اطلاع از قیمت یا شکایت می توانید با 118 تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که تلفن یا آدرس صنف لوله بازکنی اهواز را به شما بدهند.

البته ما تا جایی که امکان باشد شرایط کار لوله بازکنی در اهواز را برای شما بازگو خواهیم کرد تا دیگر نیاز به گرفتن شماره تماس اتحادیه لوله بازکنی نباشید.

شماره لوله بازکنی اهواز

شماره لوله بازکنی کیانپارس اهواز با بهترین خدمات ویژه و 50درصد تخفیف

09367051951

روش های لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی کیانپارس اهواز تاسیسات لوله کشی توالت یا حمام به منظور رفع گرفتگی لوله انجام می شود. روش های مختلفی برای بازکردن لوله وجود دارد که بسته به علت گرفتگی و یا شدت گرفتگی از آنها استفاده می شود.

فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی های سخت لوله توالت، لوله کشی آشپزخانه، حمام، پشت بام و کفش استفاده می شود.

فنر لوله بازکنی از موتور و فنر سه نظام تشکیل شده است. لوله بازکن دستگاهی است به شکل مته که فنر به سر آن متصل است. فنر لوله بازکنی در واقع یک فنر مارپیچ است که متناسب با لوله ای است که انعطاف لازم برای حرکت در داخل خم لوله را دارد.

روش کار این دستگاه بدین صورت است که فنر به سر سه نظام دریل یا موتور مخصوص متصل شده و سر فنر وارد لوله می شود. سپس موتور را روشن می کنیم تا فنر شروع به چرخش کند. وقتی موتور روشن می شود و فنر لوله بازکنی می چرخد، فنر را به آرامی به داخل لوله فشار می دهیم. این کار را تا زمانی تکرار کنید که فنر به داخل لوله رفته و به قسمت مسدود شده لوله برسد. وقتی نوک فنر به دوشاخه لوله می رسد باعث حرکت خاک و مواد جامد داخل لوله و هدایت آنها به داخل چاه می شود.

 

اگر علت انسداد لوله فاضلاب تجمع کثیفی در داخل لوله باشد، در این گونه موارد از لوله بازکن فشاری هوا برای بازکردن لوله استفاده می شود. نحوه استفاده از این دستگاه بدین صورت است که با فشار دادن دکمه هوای داخل دستگاه فشرده شده و میزان فشار داخل دستگاه با دست نمایش داده می شود. با قرار دادن دهانه این دستگاه روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه، لوله را باز کنید.

هوای فشرده داخل دستگاه وارد لوله شده و انسدادهای داخل لوله را مجبور به حرکت می کند.

لوله بازکن های شیمیایی برای رفع گرفتگی های کوچک و از بین بردن بوی چربی و فاضلاب از لوله های فاضلاب مناسب هستند.

اما سرعت لوله بازکنی شیمیایی (محلول لوله بازکن) بسیار کند است و در اکثر موارد به درستی کار نمی کند و باعث خرابی و قطع شدن لوله می شود. همچنین هنگام کار با گازهای مضر از دستکش و ماسک استفاده نکنید و این مواد را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

استفاده از لوله بازکن برای برداشتن مقداری از دستگیره ها و مواد توصیه می شود و برای بازکردن لوله و کانال و حمام بهتر است با متخصص تماس بگیرید و از تجهیزات حرفه ای و فنر برای بازکردن لوله استفاده کنید.

لوله بازکنی با تلمبه دستی برای رفع گرفتگی سینک، کف آشپزخانه و سرویس بهداشتی و همچنین برای بازکردن چاه مناسب است و اگر گرفتگی جزئی باشد با این روش می توان آن را باز کرد.

روش کار با پمپ دستی به این صورت است که قسمت لاستیکی پمپ را روغن کاری کرده و روی دهانه چاه قرار دهید و شروع به پمپاژ کنید تا آب باز شود. وقتی دسته پمپ را بالا و پایین می‌برید، هوا تحت فشار به داخل لوله دمیده می‌شود و اجسامی که باعث انسداد شده‌اند را از جای خود خارج می‌کند و در نتیجه لوله باز می‌شود.

محله های پوشش لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی در کیانپارس اهواز ، لوله بازکنی در زیتون کارمندی، لوله بازکنی در کوروش اهواز ، لوله بازکنی در زیتون کارگری اهواز ، لوله بازکنی در چهارشیر اهواز ، لوله بازکنی در یوسفی ، لوله بازکنی درحصیرآباد ، لوله بازکنی در آسیاباد ، لوله بازکنی درملی راه ، لوله بازکنی در نادری ، لوله بازکنی در سی متری اهواز ، لوله بازکنی در چهارراه زند ، لوله بازکنی در منبع آب ، لوله بازکنی در چهارصد دستگاه ، لوله بازکنی در فلکه ساعت ، لوله بازکنی در کوی رمضان ، لوله بازکنی در رسالت اهواز ، لوله بازکنی در عامری اهواز ، لوله بازکنی در سپیدار ، لوله بازکنی در 20 متتری اهواز

بله، این شرکت با داشتن افراد متخصص در این زمینه و ابزار روز توانسته است سمت بهترین لوله بازکنی اهواز را به خود اختصاص دهد.

بله، این شرکت با این اینکه بهترین شرکت لوله بازکنی در اهواز است ، اما قیمت کمتری نسبت به رقبای خود دریافت می کند.

4.4/5 - (20 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *