تیزرینگ
تیزرینگ
در خرید تبلت کودکان چه ویژگی هایی را باید در نظر داشته باشیم؟

در خرید تبلت کودکان چه ویژگی هایی را باید در نظر داشته باشیم؟

در خرید تبلت کودکان چه ویژگی هایی را باید در نظر داشته باشیم؟

رفتار بزرگترها به ویژه والدین الگوی فرزندانشان است. با پیشرفت تکنولوژی و صرف زمان برای استفاده از وسایل الکتریکی جدید، کودکان مانند بزرگسالان نمی خواهند از جذابیت تکنولوژی بی بهره بمانند. بنابراین عجیب نیست اگر بچه ها بخواهند از تبلت والدین خود استفاده کنند. اما شکی نیست که بهتر است کودکان برای توجه به موضوع مالکیت از تبلت های کودکان استفاده کنند و در کار والدین خود دخالت نکنند. از طرفی تبلتی که برای بزرگسالان طراحی شده برای کودک مناسب نیست. در سال های اخیر شاهد اهمیت زیادی به تولید تبلت های کودکان بوده ایم. اپلیکیشنی که هنگام استفاده از تبلت برای کودکان مهم است تماشای فیلم، بازی و داشتن ظاهری جذاب است. اما تولیدکنندگان بیشتر روی مسائل آموزشی تمرکز می کنند. دانستن ویژگی های یک لپ تاپ خوب به شما در انتخاب تبلت مناسب کمک زیادی می کند. این ویژگی ها ممکن است درجات مختلفی از اهمیت با اولویت های تعیین شده توسط والدین داشته باشند. ویژگی هایی مانند دوام، برنامه و کنترل والدین.

مقاومت و استحکام تبلت کودکان

درست است که کودکان عاشق تبلت می شوند اما این محبت نیازی به محافظت و نگهداری درست از تبلت کودکان ایجاد نمی کند و کودکان می توانند به آنها آسیب برسانند. تبلتهای مخصوص کودکان نسبت به بزرگسالان مقاوم‌تر هستند.
بعضی از تبلتهای ساخته شده برای بچه ها، قاب بزرگی دارند و بدنه آن ها طوری طراحی شده است که ضربه های قوی را هم تحمل کنند. این تبلت ها طوری طراحی می شوند که حتی رفتارهای خشن بچه هم نتواند به آن ها آسیب بزند. به طور عمومی ضربه گیری یک خصوصیت مهم در تبلت بچه هاست. استفاده از کیف های محافظ هم می تواند در جلوگیری از آسیب ناشی از ضربه ها و افتادن های معمولی آسیب  موثر باشد. بعضی تبلتها هم برای کاربرهای با سن خیلی پایین قابلیت تعویض دارند. به این معنی که اگر کودک آن را خراب کرد بتوانید یک تبلت دیگر را جای تبلت شکسته دریافت کنید.

مقاومت و استحکام تبلت کودکان

امنیت کودک

اگر شما به کودک اجازه بدهید تبلت شخصی داشته باشد، گاهی اوقات نمی توانید مراقب کارهایی که انجام می دهد و یا زمانی که برای استفاده از تبلت می گذارد، باشید. به همین دلایل به داشتن ویژگی هایی مثل کنترل قوی والدین و دسترسی به محتوای مناسب در خرید تبلت کودکان توجه کنید. بعضی تبلت ها وقتی کودک به محتوای آموزشی در اینترنت مراجعه می کند، برای رفتارهای خوبش پاداش در نظر می گیرند که ویژگی بسیار جالبی است.
تبلت کودکان باید قابلیت تنظیم محدودیت زمانی در یک استفاده و در طول روز را داشته باشد. محدودیت های سنی را برای استفاده از نرم افزارها رعایت کند. به وب سایت های مورد استفاده کودک و محتوای آن ها توجه کند. حتی بعضی تبلت ها می توانند در صفحه مانیتور به پدر و مادر استفاده های کودک را نشان بدهند.

قابلیت بازی

بسیاری از بازی های امروزی به تبلت و گوشی هوشمند نیاز دارند. علاوه بر این، بسیاری از بازی های مختلف بر روی خود تبلت ها وجود دارد.اگر پدر و مادر بخواهند تبلت خودشان را در اختیار بچه ها برای بازی قرار بدهند هم باید نرم افزارهای مورد علاقه بچه ها که برای خودشان مناسب نیست را در تبلت نصب کنند و هم طول عمر مناسب در باتری تبلت شان را فراموش کنند. بنابراین، یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در هنگام خرید تبلت کودک باید به آن توجه کرد، قابلیت های بازی دستگاه است.
برای بازی با تبلت، می توانید طیف وسیعی از تبلت ها را در لیست انتخابی خود قرار دهید، اما برای استفاده از تبلت برای هدایت و استفاده از اسباب بازی ها بیشتر تبلت هایی مثل Osmo و تبلت های اپل می توانند این امکان را داشته باشند.

قابلیت بازی

انتخاب اپلیکیشن

همانطور که کودک شما در انتخاب بازی ها برای بازی کردن آزاد است، او نیز دوست دارد در انتخاب نرم افزار آزاد باشد. اکنون که عادات بازی کودکان در سال‌های اخیر تغییر کرده است و دستگاه‌های هوشمند دیگر مختص بزرگسالان نیستند، تبلت‌های اندرویدی زیادی وجود دارند که برای کودکان طراحی شده‌اند و به دنیایی از برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی دسترسی دارند.
هنگام انتخاب تبلت کودک باید مطمئن شوید که قابلیت نصب طیف وسیعی از اپلیکیشن ها را دارد. علاوه بر این، این اپلیکیشن ها باید متناسب با سن کودک بوده و از ویژگی های آموزشی بالایی برخوردار باشند. اکثر برنامه های آموزشی برای کودکان مربوط به سیستم عامل اندروید هستند.

قیمت

قیمت هر محصول در هنگام خرید بسیار تعیین کننده است. در تبلت های کودک علاوه بر قیمت خود تبلت، به این نکته توجه داشته باشید که قیمت اپلیکیشن های کودک نیز بالاست. اگر اپلیکیشن های کودکان جنبه آموزشی بالایی دارند، بدون شک ارزش پرداخت هزینه های زیادی برای آن ها را دارد.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *