تیزرینگ
تیزرینگ
گلکسی Z FE گوشی تاشو ارزانقیمت سامسونگ عرضه می‌شود

گلکسی Z FE گوشی تاشو ارزانقیمت سامسونگ عرضه می‌شود

گلکسی Z FE گوشی تاشو ارزانقیمت سامسونگ عرضه می‌شود

گزارش های اخیر حاکی از برنامه سامسونگ برای عرضه Galaxy Z FE به عنوان یک گوشی تاشو ارزان قیمت در بازار گوشی های تاشو است.

به تازگی سامسونگ اعلام کرده است که تصمیم دارد در سال آینده حدود 20 میلیون گوشی تاشو بفروشد و در راستای این هدف، مدتی پیش سری محصولات Fan Edition را گسترش داد و در کنار گلکسی S23 FE شاهد معرفی دو تبلت بود. و همچنین ما ایرپادهای جدید این سری بودیم.

در حال حاضر عرضه یک گوشی تاشو ارزان قیمت به نام Samsung Galaxy Z FE در دستور کار قرار گرفته است که به نظر می رسد خبر جذابی برای بسیاری از طرفداران این محصولات باشد. تعدادی از گزارش ها حاکی از آن است که گوشی Galaxy Z FE در آگوست 2024 در کنار گوشی های Galaxy Z Fold 6 و Z Flip 6 عرضه خواهد شد.

گلکسی Z FE گوشی تاشو ارزانقیمت سامسونگ عرضه می‌شود2

جزئیاتی از گلکسی Z FE

به نظر می رسد با انتشار شایعاتی درباره گوشی تاشو ارزان قیمت هواوی، سامسونگ نیز ترغیب به ورود به بازار گوشی های تاشو ارزان قیمت شده است; زیرا امروز گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه این شرکت می خواهد یک گوشی Galaxy Z FE بسازد. به نظر می رسد این گوشی نسخه ارزان قیمت گوشی های گلکسی Z باشد که تاکنون به دلیل قیمت بالا و قابل توجه بسیاری از کاربران تمایلی به خرید آن نداشتند.

جزئیاتی از گلکسی Z FE

این گزارش که به تازگی منتشر شده تنها ادعا می کند که سامسونگ نیز مانند هواوی به دنبال تولید گوشی های تاشو ارزان قیمت است و اطلاعات دیگری در رابطه با ویژگی ها و قابلیت های این گوشی جدید منتشر نشده است. با توجه به اینکه سامسونگ قصد دارد تا سال 2024 حدود 20 میلیون گوشی تاشو بفروشد، انتظار می رود بالاخره یک گوشی تاشو ارزان قیمت تولید کند. اوایل آگوست گذشته اطلاعاتی منتشر شد که نشان می داد گوشی تاشو جدید سامسونگ با نام Galaxy Z FE در حال حاضر در مرحله تست و ارزیابی قرار دارد.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *