تیزرینگ
تیزرینگ
جی‌تی‌ای ۶ بالاخره قرار است این هفته معرفی شود؛ تریلر کامل تا ماه آینده می‌آید

جی‌تی‌ای ۶ بالاخره قرار است این هفته معرفی شود؛ تریلر کامل تا ماه آینده می‌آید

جی‌تی‌ای ۶ بالاخره قرار است این هفته معرفی شود؛ تریلر کامل تا ماه آینده می‌آید

بیش از 10 سال از عرضه GTA 5 (GTA V) می گذرد و در این سال ها گیمرها بی صبرانه منتظر شنیدن اخباری در مورد بازی بزرگ بعدی این سری یعنی GTA 6 (GTA 6) بوده اند. حالا به این نقطه رسیده ایم.

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده توسط جیسون شرایر، روزنامه‌نگار معروف بازی‌های ویدیویی، در سایت بلومبرگ منتشر کرده است، استودیو راک استار گیمز (Rockstar Games) که زیرمجموعه شرکت  تیک-تو اینترکتیو سافتور (Take-Two Interactive Software) است، برنامه دارد تا در همین هفته به‌صورت رسمی از جدیدترین بازی «اتومبیل‌دزدی بزرگ» (Grand Theft Auto) یعنی جی‌تی‌ای ۶ رونمایی کند.

بر اساس این اطلاعات، این شرکت پس از معرفی بازی در این هفته‌ قصد دارد تا در ماه میلادی آینده (دسامبر) تریلری را از بازی جی‌تی‌ای ۶ منتشر کند و با این تریلر ۲۵ سالگی راک‌استار را هم جشن بگیرد. این اطلاعات توسط منابعی بیان شده که از این برنامه‌ها آگاهی دارند اما درخواست کرده‌اند که نام آن‌ها فاش نشود چراکه اجازه‌ی صحبت از این موارد به‌صورت عمومی را ندارند. سخنگویی از راک‌استار هنوز به درخواست بلومبرگ درباره‌ی این خبر واکنشی نشان نداده است.

هیچ بازی ویدیویی به اندازه Grand Theft Auto VI (GTA 6) طرفداران و سرمایه گذاران را هیجان زده نکرده است که انتظار می رود یکی از مهم ترین آثار سرگرمی دهه اخیر باشد. نسخه قبلی GTA 5 بیش از 185 میلیون نسخه فروخته است و دومین بازی پرفروش تمام دوران پس از Minecraft است که از مزیت قابل پخش در تلفن های همراه برخوردار بود.

پس از گزارش‌هایی متعددی که پس از عرضه‌ی دو بازی بزرگ قبلی راک استار یعنی جی‌تی‌ای ۶ و رد دد ردمپشن ۲ مبنی بر مشکلات از جمله کرانچ (اضافه‌کاری اجباری) شدید منتشر شده بود، راک استار چند سال گذشته را روی بهبود شرایط و ترمیم فرهنگ کاری این استودیو کار کرده است تا بتواند تعادل بهتری را میان کار کردن کارمندان و زندگی شخصی آن‌ها پیدا کند.

سال گذشته در اقدامی عجیب، هکرها ساعاتی از نسخه اولیه GTA 6 را منتشر کردند که به مراحل اولیه تولید آن مرتبط بود. Rockstar علت این اقدام را «نفوذ شبکه‌ای» دانست و گفت: “وقتی این بازی آماده شد، آن را به درستی به شما ارائه خواهیم کرد.” در اوایل سال جاری میلادی، دو نوجوان انگلیسی به دلیل این هک در دادگاه کیفری لندن محکوم شدند.

به نظر می رسد اکنون زمان معرفی این بازی است. آنچه در مورد GTA 6 می دانیم این است که این بازی در نسخه ای تخیلی از شهر میامی اتفاق می افتد و دارای دو شخصیت اصلی، یکی مرد و دیگری زن است. داشتن یک شخصیت زن قابل بازی برای اولین بار در یک بازی GTA خواهد بود که می‌تواند در نوع خود قابل‌توجه باشد.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *