تیزرینگ

چطور فرد جذابی باشم

وبلاگ

۲۵ مرداد ۱۴۰۲ 141 بازدید
تیزرینگ
چطور فرد جذابی باشم

چطور فرد جذابی باشم

چطور فرد جذابی باشم

جذابیت همیشه یکی از مهمترین خواسته ها و تمایلات هر فردی در زندگی است. چه کسی دوست ندارد در زندگی خود به فردی جذاب تبدیل شود؟ به نظر شما جذابیت یک پسر یا دختر به ظاهر ما بستگی دارد؟ در این مقاله از سایت تیزرینگ  می خواهیم راه های ساده ای برای جذاب بودن پیدا کنیم.

تغییر رفتار و اخلاق فردی

تغییر رفتار و اخلاق کار ساده ای نیست. اما اگر با روش های ساده ای که در زیر به آنها اشاره می شود تغییر کند، می تواند شما را به فردی متفاوت تبدیل کند که از جذابیت و جایگاه بالاتری نسبت به قبل برخوردار باشید.

تقویت تماس چشمی

اگر هنگام صحبت با دیگران به دهان دیگران نگاه می کنید، این رفتار را متوقف کنید. نگاه کردن و برقراری ارتباط چشمی در ارتباطات تاثیر زیادی در ایجاد اعتماد طرف مقابل به شما خواهد داشت.

لبخند بزنید!

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لبخند یکی از بزرگترین تاثیرات در ایجاد رابطه محبت آمیز با طرف مقابل است. سعی کنید همیشه لبخند داشته باشید، هر چند سطحی باشد، افرادی که لبخند بر لب دارند جذابیت بیشتری دارند.

با اشتیاق گوش کنید.

با اشتیاق گوش کنید.

همیشه شور و اشتیاق را به لبخند خود اضافه کنید. ترکیب لبخند و اشتیاق دو راه بسیار موثر برای به دست آوردن محبوبیت و جذابیت برای دیگران، حتی کودکان است. در صورت صحت حرف و عمل طرف مقابل، بال و پر بدهید و سعی کنید او را تشویق کنید تا با تشویق و هیجان به کارش ادامه دهد. این کار انرژی مثبت شما را نیز افزایش می دهد.

تلفن همراه را غلاف کنید!

بسیاری از افرادی که صحبت می کنند دوست ندارند طرف مقابل با پاسخ دادن به تلفن یا درگیر شدن با تلفن به آنها گوش دهد. به این ترتیب ترد خواهید شد و جذابیت خود را از دست خواهید داد. بنابراین اگر تلفن شما زنگ می زند، بسیار ساده است، حتی اگر طرف مقابل نمی خواهد، تلفن را قطع کنید و به صحبت های طرف مقابل گوش دهید.

دست دادن مقتدرانه

همیشه محکم و قوی دست بدهید. این باعث انتقال و دریافت انرژی مثبت با طرف مقابل می شود.
جالب است بدانید یکی از رازهای جواب گرفتن از کائنات برای موفقیت در زندگی این است که انرژی مثبت خود را با دست دادن با دیگران به اشتراک بگذارید.

طرف خود را با اسم کوچک بخوانید!

یکی از راه های محبوب و جذاب بودن برای طرف مقابل این است که آنها را با نام کوچک صدا کنید. این روش را امتحان کنید و نتیجه شگفت انگیز را ببینید.

با دقت به حرف طرف مقابل گوش کنید.

همیشه منتظر باشید طرف مقابل حرف خود را بزند. با کارهای بیهوده تمرکز و حواس طرف را پرت نکنید. اینکار باعث ارتقای جایگاه فردی در نزد مخاطبان خواهد شد.

در تعریف خود دقت کنید

اگر کسی از شما تعریف می کند، باید با کلمات خاص از او تشکر کنید. مانند “متشکرم، آن تعریف به من احساس خوبی می دهد” یا “متشکرم”. سعی می کنم بهتر از این باشم.

به حرف زدن ادامه بده

اگر به دلایلی حرف طرف مقابل قطع شد، از او بخواهید ادامه دهد. حتی اگر برای شما جذاب نباشد، ولی باعث می‌شود از جذب انرژی مثبت طرف مقابل به رایگان استفاده کنید.

در تعریف خود دقت کنید

از صمیم قلب متاسفم

اگر مخاطب شما در حین صحبت از گذشته  و افرادی که مرده‌اند، ولی برای طرف مقابل جایگاه بالایی دارند به او بگویند «از ته دل متاسفم». این روش برای نشان دادن اینکه حرف های طرف مقابل و اهمیت غم و اندوه او را درک می کنید مهم است.

به زبان بدنتان دقت کنید

حرکات بدن زبان خاص خود را دارد. هنگام نشستن در مقابل طرف مقابل یا نگاه کردن به صورت و چشمان او باید مراقب باشید که ادب را رعایت کنید. این ایده خوبی نیست که هنگام صحبت کردن، پاهای خود را خم کنید یا دراز بکشید یا مشغول کردن خود با وسایل در حین صحبت اصلا ایده خوبی نیست.

شوخ‌طبع باشید!

شوخ‌طبع بودن مختص زنان است. زنانی که صحبت کردن با آنها سرگرم کننده است، بسیار جذاب هستند. هیچ مردی دوست ندارد با زنی اخمو و جدی حرف بزند و صرفا باعث ترد شدن می‌شود.

مهربان باشید

یکی از رازهای افزایش جذابیت این است که در اعمال و رفتار خود مهربان باشید. فرقی نمی کند صورت شما زشت باشد یا زیبا. مهم نیست چهره شما بد یا زیبا باشد. هر چقدر مهربان باشید مهربانی بر چهره زیبا داشتن پیروز می‌شود. اگر مهربان و خوش قلب باشید در جامعه جذابیت بیشتری خواهید داشت.

سخن پایانی مقاله چطور فرد جذابی باشم

مواردی که در بالا در مورد افزایش جذابیت و محبوبیت ذکر کردیم تنها بخشی از راه های افزایش مهارت های زندگی فردی بود. اگر به دنبال جذابیت هستید سعی کنید رفتار خود را تغییر دهید. جذابیت یکی از روش های اعتماد به نفس و دریافت انرژی مثبت و رسیدن به آرزو و خواسته های خود در روش قانون جذب است

5/5 - (7 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *