تیزرینگ

شش وسیله خیلی عجیب در آشپزخانه

وبلاگ

۱۱ شهریور ۱۴۰۲ 112 بازدید
تیزرینگ
شش وسیله خیلی عجیب در آشپزخانه

شش وسیله خیلی عجیب در آشپزخانه

شش وسیله خیلی عجیب در آشپزخانه

خرید لوازم آشپزخانه، بخشی از آن مربوط به خرید وسایلی است که به خوبی می شناسیم و آنها را ضروری می دانیم. اما همیشه بخشی از خرید لوازم آشپزخانه شگفت زده می شود. برای دیدن ابزار و تجهیزات آشپزخانه جدید لازم نیست به فروشگاه ها مراجعه کنید. با یک گشت و گذار اینترنتی، هم ممکن است چندین و چند بار ابروهایتان را بالا ببرید و به اطراف نگاه کنید یا در مورد استفاده از دستگاه هایی که می بینید جستجو کنید. در حالی که این لیست طولانی از ابزارهای آشپزخانه است، در اینجا شش مورد از آنها آورده شده است.

وسیله عجیب آشپزخانه به نام تخم مرغ پز

داشتن یک ماهیتابه برای درست کردن تخم مرغ در آشپزخانه کافی است. با این حال تا زمانی که نیاز به محصول نباشد، تولید صورت نمی گیرد. امروزه انواع تخم مرغ پزها در کاتالوگ برندهای مختلف لوازم آشپزخانه ظاهر می شوند.. اما یکی از عجیب‌ترین‌های آن‌ها وسیله‌ای است که تخم‌مرغ‌ها را در پوست خودشان آبپز، عسلی و حتی نیمرو می‌کند

وسیله عجیب آشپزخانه به نام آناناس خرد کن

لازم نیست هر ابزاری در آشپزخانه برای همه کار کند. اما اگر آناناس بخرید، خرد کردن و پوست کندن آن فاجعه است. شما به خوبی می دانید که تفاوت قیمت بین آناناس خرد شده و پوست کنده و آناناس درسته بسیار زیاد است. بنابراین اگر به خرید آناناس علاقه دارید، چه راه بهتری برای دستیابی به این وسیله مفید و در عین حال عجیب و غریب دارید. این دستگاه شبیه چرخ گوشت برقی یا میله فلزی است که هسته آناناس را می تراشد و پوست آن را می کند.

وسیله عجیب آشپزخانه به نام هات داگ خرد کن

این واقعیت که یک وسیله مجزا برای خرد کردن هات داگ در آشپزخانه به چه کاری می‌آید، کمی عجیب است. اما به هر حال وجود دارد. از طرفی، خوردن هات داگ از آن تجربه‌های لذت بخش و مضری است که هر چند وقت یک بار به سر آدم می‌افتد. اگر میهمانی‌هایتان را نیز با هات داگ خوشرنگ می‌کنید، هات داگ خرد کن وسیله مناسبی برای زیباتر کردن غذای شما خواهد بود.

وسیله عجیب آشپزخانه به نام اره کیک خرد کن

آشپزخانه افرادی که عاشق کیک و شیرینی هستند پر از وسایل عجیب، زیبا و خلاقانه است. کیک ها و شیرینی هایی که دوست داریم به آن ها نگاه کنیم و بخوریم، جدا از مواد مختلف، به ابزارهای مختلفی هم برای شکل دادن به آن ها نیاز دارند. یکی از آن ابزارهایی که در آشپزخانه افراد وجود دارد ، اره مویی است است. اگر اهل نجاری و فلزکاری بوده اید، این اره را به خوبی می شناسید. کاربرد این اره برای بریدن بافت نرم کیک در آشپزخانه است. سپس می توانید وسط کیک را با هر چیزی که دوست دارید پر کنید.

وسیله عجیب آشپزخانه به نام رنده پنیر

وسیله عجیب آشپزخانه به نام رنده پنیر

رنده پنیر نیز از آن وسایل آشپزخانه‌ای است که نه تنها خودش، بلکه پنیرش هم در بسیاری از آشپزخانه‌ها اضافی است. اما این دستگاه برای افرادی که تجربه آشپزی با پنیر را دارند بسیار مفید است. پنیر بافت نرمی دارد و در تماس با رنده معمولی آشپزخانه خیلی سریع خرد می شود. اما رنده های مخصوص پنیر اینطور نیستند. اگر هنوز هم درمورد لزوم تولید چنین وسیله‌ای برای آشپزخانه توجیه نشده‌اید، شاید بد نباشد پنیر را به رژیم غذایی خانه اضافه کنید.

وسیله عجیب آشپزخانه به نام ذرت خرد کن

این وسیله با وجود عجیب بودن، یکی از ابزارهای بسیار مفید در هر آشپزخانه‌ای است. فصل بلال و ذرت که می‌شود، خیلی‌ها دست به خلق غذاها و دسرهای مختلف با ذرت بلال می‌زنند. از طرفی، با مکافات تراشیدن ذرت از تنه بلال هم آشنایی کامل دارند. این وسیله خیلی راحتی دانه‌های بلال را از ساقه‌اش جدا می‌کند و در آشپزخانه حسابی به کمک شما می‌آید. شما چه وسیله عجیب دیگری در آشپزخانه می‌شناسید.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *