تیزرینگ
تیزرینگ
تاریخ رونمایی از سری شیائومی ۱۴ و سیستم‌عامل HyperOS اعلام شد

تاریخ رونمایی از سری شیائومی ۱۴ و سیستم‌عامل HyperOS اعلام شد

تاریخ رونمایی از سری شیائومی ۱۴ و سیستم‌عامل HyperOS اعلام شد

سرانجام، شیائومی تاریخ عرضه رسمی گوشی های سری شیائومی 14 و سیستم عامل اختصاصی HyperOS را که قرار است در 26 اکتبر (4 آبان) رونمایی شوند، اعلام کرد. یعنی تنها دو روز دیگر با معرفی این گوشی ها و سیستم عامل جدید شیائومی روبرو خواهیم بود.

مدتی پیش شیائومی به طور رسمی از توسعه HyperOS خبر داد که قرار است علاوه بر گوشی ها و تبلت های این شرکت، در تمامی گجت های شیائومی نیز استفاده شود. بنابراین ما با یک سیستم عامل توانا مواجه هستیم. مدیرعامل شیائومی اعلام کرد که توسعه این سیستم عامل از 7 سال پیش آغاز شده و پس از سال ها بالاخره به سطحی از ثبات رسیده است که اکنون در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

تاریخ رونمایی از سری شیائومی ۱۴ و سیستم‌عامل HyperOS اعلام شد 2

در مورد گوشی های سری شیائومی 14 ، آنها با چیپست نسل 3 اسنپدراگون 8 و دوربین لایکا وارد بازار خواهند شد. گفته می‌شود که این خانواده از دو مدل استاندارد و پرو تشکیل شده است که مدل حرفه‌ای دیگر دارای صفحه نمایش مبتنی بر لبه خمیده نیست. همچنین باید به استفاده از دوربین چهارگانه اشاره کنیم.

اما در این بین سوال اصلی این است که سیستم عامل HyperOS چه زمانی به کاربران ساکن در کشورهای مختلف ارائه می شود و از سوی دیگر کدام یک از گوشی های فعلی شیائومی این سیستم عامل را دریافت خواهند کرد. سوالات زیادی در مورد استفاده از سرویس های گوگل وجود دارد که باید ببینیم شیائومی چه راه حلی برای این مشکل در نظر گرفته است.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *