تیزرینگ
تیزرینگ
بازی Call of duty warzone mobile بهار سال آینده عرضه خواهد شد

بازی Call of duty warzone mobile بهار سال آینده عرضه خواهد شد

بازی Call of duty warzone mobile بهار سال آینده عرضه خواهد شد

در این مدت، ما شاهد اخبار زیادی از سری Call of Duty بوده ایم. پس از معرفی بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر ۳ (Modern Warfare 3) کمپانی سازنده سعی کرد تبلیغات گسترده ای برای آن انجام دهد و با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه آن، Modern Warfare 3 بیشتر در عناوین خبری برجسته خواهد شد.

در کنار نسخه های کنسولی و رایانه های شخصی سری Call of Duty، بازی های موبایلی این سری نیز طرفداران زیادی دارد. از سال 2019 شاهد عرضه عناوین موبایلی از این سری بودیم و این بازی های موبایلی توانسته اند به موفقیت های بزرگی دست یابند. بازی موبایل Call of Duty توانسته تجربه کاربری بسیار خوبی را ارائه دهد و محبوبیت زیادی کسب کند.

حدود 2 سال پیش، توسعه دهنده Call of Duty Mobile اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه موبایل Warzone است. حال این کمپانی اعلام کرده است که این بازی را بهار سال آینده عرضه خواهد کرد. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی اعلام نشده است، اما بازه زمانی سه ماهه ذکر شده نیز می تواند به معنای پایان یافتن مراحل ساخت بازی موبایل Warzone باشد.

بازی Call of duty warzone mobile بهار سال آینده عرضه خواهد شد 2

این خبر زمانی منتشر شد که مطلبی در مورد بیستمین سالگرد سریال Call of Duty منتشر شد. این مقاله پیشرفت این مجموعه را نشان داد و تاریخ انتشار هر بازی را ذکر کرد. در این مقاله به بازی Warzone Mobile اشاره شد که بعد از Apex Legends Mobile منتشر خواهد شد.

Apex Legends Mobile 2 سال پیش عرضه شد و نتوانست موفقیت خوبی کسب کند. در نتیجه سازنده تصمیم گرفت بازی را حذف کند و با این بازی خداحافظی کند. این به هیچ وجه در مورد بازی های موبایل سری Call of Duty صدق نمی کند. کمپانی سازنده این بازی ها با پشتیبانی و پیشرفت بسیار قوی آنها توانسته است Call of Duty Mobile را به یکی از بهترین بازی های تاریخ این پلتفرم تبدیل کند.

مجموعه‌های مختلف در تلاش هستند تا وارد دنیای موبایل بشوند. به دلیل اینکه این پلتفرم به شدت محبوب و در دسترس بوده و از طرفی قدرت سخت افزاری گوشی‌های موبایل افزایش داشته است. در نتیجه این دستگاه‌ها توانایی اجرای بازی‌های سنگین را دارند. پس شرکت‌های سازنده نیز نیازی ندارند که عناوین خود را بیش از حد تغییر دهند تا روی پلتفرم موبایل اجرا شود.

شرکت اکتیویژن نیز اثبات کرد که هر دو مجموعه کال آو دیوتی و دیابلو طرفداران زیادی روی پلتفرم موبایل دارند. در نتیجه در تلاش است تا در این پلتفرم بیشتر پیشرفت کرده و بازی‌های خود را بیشتر در این بخش مطرح کند.

بازی Call of duty warzone mobile بهار سال آینده عرضه خواهد شد 3

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *