تیزرینگ
تیزرینگ
آیپد تاشو احتمالا اواخر ۲۰۲۴ معرفی می‌شود

آیپد تاشو احتمالا اواخر ۲۰۲۴ معرفی می‌شود

آیپد تاشو احتمالا اواخر ۲۰۲۴ معرفی می‌شود

بر اساس گزارش جدیدی که DigiTimes منتشر کرده، اپل در حال آماده‌سازی یک آیپد تاشو است و احتمالاً این دستگاه تا پایان سال 2024 رسماً رونمایی خواهد شد. این گزارش حاکی از آن است که مراحل توسعه این آیپد از 4 سال پیش آغاز شده و در این مدت طراحی آن آغاز شده است. و ویژگی ها بارها تغییر کرده است. اگرچه طراحی آن هنوز نهایی نشده است، اما احتمالاً تولید انبوه آن قبل از پایان سال 2024 آغاز خواهد شد.

DigiTimes به نقل از منابع آگاه می نویسد که اپل در حال مذاکره با سامسونگ و ال جی برای تامین نمایشگرهای تاشو است. ظاهرا یکی از دغدغه های اصلی مدیران اپل موضوع چین‌خوردگی صفحه نمایش است. با این حال، گزارش هایی از پیشرفت های قابل توجه در این زمینه وجود دارد و چین‌خوردگی های نمایشگر در نسل جدید پنل های تاشو بسیار کمتر از قبل خواهد بود.

اما چرا اپل قصد دارد قبل از آیفون تاشو یک آیپد تاشو معرفی کند؟ DigiTimes در این رابطه نوشت که آیپدها فروش کمتری نسبت به آیفون دارند و بنابراین در صورت بروز مشکلات احتمالی، اپل می‌تواند راحت‌تر بر این چالش‌ها غلبه کند. از طرفی آیفون مهم ترین منبع درآمد اپل محسوب می شود، بنابراین در این زمینه بسیار محافظه کارانه عمل می کند. بخشی از عدم تغییر گسترده در آیفون نیز به این دلیل است که اپل دوست ندارد ترکیب برنده خود را لمس کند که هر ساله میلیاردها دلار به خزانه این شرکت وارد می کند.

آیپد تاشو احتمالا اواخر ۲۰۲۴ معرفی می‌شود1

در ماه های اخیر اعلامیه های زیادی در مورد تبلت تاشو اپل منتشر شده است. در اکتبر 2022، اعلام شد که اولین آیپد تاشو در سال 2024 به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. اگرچه این ادعا توسط مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، مطرح شده بود، ولی مارک گورمن که او هم شهرت زیادی دارد، اعلام کرد در سال ۲۰۲۴ نباید انتظار معرفی چنین تبلتی را داشته باشیم.

در مجموع، اگر این گزارش صحت داشته باشد، بدون شک جزئیات بیشتری از این تبلت در ماه های آینده فاش خواهد شد. اما بار دیگر باید اشاره کنیم که اپل یک شرکت بسیار محافظه کار است و معمولا سال هاست که علاقه ای به استفاده از فناوری های جدید نشان نمی دهد. در حال حاضر این شرکت با ورود به بازار هدست واقعیت مجازی به قمار بزرگی دست زده است. از سوی دیگر، با توجه به اینکه روز به روز شرکت های بیشتری وارد بازار گجت های تاشو می شوند، شاید اپل بخواهد در اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 شانس خود را در این زمینه امتحان کند.

آیپد تاشو احتمالا اواخر ۲۰۲۴ معرفی می‌شود2

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *