تیزرینگ
تیزرینگ
طناب ورزشی هوشمند شیائومی MIJIA

طناب ورزشی هوشمند شیائومی MIJIA

طناب ورزشی هوشمند شیائومی MIJIA

شیائومی با رونمایی از طناب ورزشی برقی و هوشمند، این محصول را از طریق مرکز خرید شیائومی در چین روانه بازار کرد. طناب ورزشی هوشمند MIJIA را می توان به صورت سیمی یا بی سیم استفاده کرد و با یک بار شارژ می توان تا 20 روز از آن استفاده کرد.

حالت بی سیم طناب ورزشی هوشمند شیائومی برای استفاده در فضای داخلی همراه با توپ هوا استفاده می شود، در حالی که حالت سیمی شامل یک طناب ورزشی 3 متری قابل تنظیم است.

طناب ورزشی هوشمند شیائومی MIJIA 1

این طناب پرش مجهز به سه مجموعه سنسور داخلی است که توانایی جمع آوری اطلاعات تمرینی را با دقت بالا فراهم می کند. این سنسورها قابلیت نظارت 360 درجه و چند نقطه ای را دارند و از الگوریتم شمارش دقیق استفاده می کنند.

الگوریتم مذکور هم‌چنین قادر به ردیابی وضعیت حرکتی است و به‌منظور ارائه سوابق دقیق از فعالیت، پرش‌های نادرست را با دقت بالا فیلتر و تفکیک می‌کند. طناب هوشمند شیائومی MIJIA هم‌چنین با ارائه گزارش‌های تحلیلی ماهانه و سالانه، چشم‌اندازی کلی از تمرین را طی یک بازه زمانی طولانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

طناب ورزشی هوشمند شیائومی MIJIA 2

با اتصال این گجت هوشمند به اپلیکیشن اختصاصی Xiaomi Sports Health، می توان از آن برای دریافت راهنمایی، توضیحات و سایر منابع استفاده کرد تا از تجربه ورزشی سایر کاربران بهره مند شد. علاوه بر این، دوره های ویدیویی گام به گام و تعاملات صوتی فوری نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

طناب ورزشی هوشمند شیائومی MIJIA 3

طناب هوشمند شیائومی MIJIA دارای صفحه نمایش ماتریسی است و از شارژ USB-C پشتیبانی می کند. علاوه بر این، این گجت از بلوتوث 5.0 برای اتصال به اپلیکیشن گوشی هوشمند پشتیبانی می کند. طناب ورزشی هوشمند MIJIA با قیمت 14 دلار عرضه شد که پس از پایان کمپین تامین مالی جمعی به 19 دلار افزایش خواهد یافت. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد عرضه این محصول در بازارهای جهانی وجود ندارد.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *