تیزرینگ
تیزرینگ
سامسونگ به دنبال ساخت گوشی تاشو اقتصادی است

سامسونگ به دنبال ساخت گوشی تاشو اقتصادی است

سامسونگ به دنبال ساخت گوشی تاشو اقتصادی است

گوشی های تاشو سامسونگ ارزان نیستند و به همین دلیل است که بسیاری از کاربرانی که دوست دارند از این نوع گوشی ها استفاده کنند آن ها را انتخاب نمی کنند. حال بر اساس شایعات جدید، به نظر می رسد این شرکت تصمیم گرفته تا در سال 2024 یک گوشی تاشو اقتصادی را معرفی کند.

با توجه به این قیمت، شایعه شده است که در بازه قیمتی 400 تا 500 دلار به فروش می رسد. بدون شک ساخت و فروش این گوشی با چنین قیمتی بسیار سخت است و به عنوان مثال، یک گوشی میان رده معمولی مانند گلکسی A54 در حال حاضر با قیمت 450 دلار به فروش می رسد. از سوی دیگر می توان به قیمت 600 دلاری گلکسی اس 23 FE اشاره کرد.

با توجه به هزینه های بالای ساخت یک گوشی تاشو، سامسونگ مجبور است از بسیاری از ویژگی ها چشم پوشی کند تا چنین قیمتی را امکان پذیر کند. بنابراین از سخت افزار گرفته تا دوربین و کیفیت ساخت، چنین گوشی تاشوی نمی تواند ویژگی های جذابی را ارائه دهد. اما حتی اگر گوشی مورد بحث سخت افزار ضعیفی داشته باشد، احتمالا تا شو بودن آن باعث استقبال بسیاری از کاربران خواهد شد.

سامسونگ به دنبال ساخت گوشی تاشو اقتصادی است 2

در حال حاضر موتورولا ریزر ارزان ترین گوشی تاشوی است که با قیمت 700 دلار در بازار عرضه شده است. اگر سامسونگ واقعاً به دنبال چنین گوشی تاشوی است، بدون شک در ماه های آینده گزارش های زیادی در مورد آن وجود خواهد داشت. از سوی دیگر، در صورت تحقق این ایده، سایر شرکت ها باید برای عقب نماندن از این رقابت، روی ساخت گوشی های تاشو مقرون به صرفه تمرکز کنند. به نظر می رسد در سال 2024 بازار گوشی های تاشو جذاب تر از قبل شود.

سامسونگ به دنبال ساخت گوشی تاشو اقتصادی است 3

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *