تیزرینگ
تیزرینگ
پلی‌استیشن ۵ اسلیم چقدر از مدل فعلی کوچکتر است؟

پلی‌استیشن ۵ اسلیم چقدر از مدل فعلی کوچکتر است؟

پلی‌استیشن ۵ اسلیم چقدر از مدل فعلی کوچکتر است؟

یکی از کاربران  وبسایت رددیت تصاویری منتشر کرده است که اندازه پلی استیشن 5 اسلیم را با مدل معمولی مقایسه می کند.

چندی پیش سونی به صورت رسمی مدل جدید و کوچکتر پلی استیشن 5 را معرفی کرد که در دو نسخه استاندارد و دیجیتال عرضه خواهد شد. به گفته سازنده، کنسول جدید پلی استیشن 5 اسلیم نسبت به مدل فعلی، به ترتیب بیش از 30 درصد از نظر حجم و از نظر وزن به ترتیب 18 درصد و 24 درصد کاهش یافته است که در نوع خود قابل توجه است.

با این حال، در حالی که اعلام سونی با اطلاعاتی در مورد ابعاد مدل های جدید همراه بود، متاسفانه در اقدامی عجیب، این شرکت مقایسه ای بصری ارائه نکرد تا نشان دهد که چقدر کوچکتر از مدل های معمولی کنسول مذکور است. اکنون کاربر تصاویر مقایسه خود را با مدل های سه بعدی ایجاد شده در ابعادی که به طور رسمی توسط سونی ارائه شده است، منتشر می کند. در زیر می توانید آن عکس ها را ببینید.

پلی استیشن ۵ اسلیم

طراحی جدید کنسول پلی استیشن 5 دارای چهار پنل پوششی مجزا است که قسمت بالایی ظاهری براق و پایین آن مات است. این مدل که در نوامبر امسال در ایالات متحده از طریق فروشگاه‌های خرده‌فروشی و وب‌سایت پلی‌استیشن عرضه می‌شود، پیش از عرضه در مکان‌های دیگر در ماه‌های آینده، با 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی برای هر دو نسخه و یک دیسک‌درایو بلوری اولترا اچ‌دی قابل جداشدن عرضه می‌شود. قیمت خرده فروشی پلی استیشن 5 اسلیم 499.99 دلار / 549.99 یورو / 479.99 پوند برای نسخه استاندارد که شامل دیسک‌درایو است و 449.99 دلار / 449.99 یورو / 389.99 پوند برای نسخه دیجیتال خواهد بود.

پلی استیشن ۵ اسلیم 2

این نشان دهنده افزایش 50 دلاری قیمت نسخه دیجیتال ایالات متحده است. هر دو نسخه گران تر از مدل های عرضه شده در ژاپن خواهند بود. در همین حال، اگر کاربران بخواهند از این کنسول به صورت عمودی استفاده کنند، باید یک پایه به قیمت 30 دلار خریداری کنند. در واقع بر خلاف مدل های قبلی، پایه عمودی کنسول از این پس به صورت جداگانه به فروش می رسد، بنابراین باید منتظر واکنش خریداران در این مورد باشیم.

پلی استیشن ۵ اسلیم 3

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *