تیزرینگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ

وبلاگ

۱۴ آبان ۱۴۰۲ 103 بازدید
تیزرینگ
یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ

سامسونگ علاوه بر اینکه به عنوان سومین برند معتبر یخچال در سال 2019 معرفی شد، جایگاه قابل قبولی در بین مصرف کنندگان نیز دارد. در حال حاضر یخچال های ساید بای ساید سامسونگ جزو پرفروش ترین یخچال هایی هستند که ویژگی ها و طراحی های منحصر به فردی دارند. مهم ترین ویژگی یخچال ساید بای ساید سامسونگ اتصال به آب شهری و وجود آبسردکن و یخ ساز اتوماتیک می باشد.

مشخصات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

طراحی زیبا و منحصر به فرد و همچنین امکان اتصال به آب شهری دو مشخصه اصلی یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ می باشد. سایر مدل های یخچال فریزر غیر از ساید بای ساید مانند سری فریزر بالا، سری فریزر پایین و یخچال فریزرهای دوقلو سامسونگ، مجهز به آب سردکن مخزنی می باشند در نتیجه برای استفاده از آب سرد کن، باید ابتدا مخزن آن را پر کنید اما در مدل های ساید بای ساید سامسونگ، امکان اتصال به شیر آب شهری وجود دارد و شما به طور دائمی و بدون نیاز به پر کردن مخزن همیشه دسترسی به آب خنک و یخ های قالبی خواهید داشت.

انواع یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید به یخچال هایی گفته می شود که فریزر و یخچال در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در واقع در سری یخچال فریزرهای ساید بای ساید، یخچال و فریزر به یکدیگر چسبیده و به صورت عمودی یا افقی در کنار هم قرار دارند. یخچال های ساید بای ساید سامسونگ در طراحی های گوناگونی تولید شده اند و فقط محدود به مدل کلاسیک (طرف راست یخچال و طرف چپ فریزر) نمی باشند.

طراحی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

همانطور که در بالا ذکر شد، یخچال های ساید بای ساید سامسونگ در طرح های متنوعی تولید و عرضه می شوند. یخچال های ساید سامسونگ از نظر طراحی به 4 دسته تقسیم می شوند

 1.  ساید بای ساید کلاسیک سامسونگ
 2.  ساید بای ساید 4 درب سامسونگ
 3.  ساید بای ساید سری فرنچ (درب فرانسوی)  سامسونگ
 4.  ساید بای ساید سری Showcase سامسونگ

یخچال فریزرهای ساید بای ساید کلاسیک سامسونگ

یخچال فریزر کلاسیک ساید بای ساید سامسونگ مدلی است که در آن فریزر و یخچال به صورت عمودی قرار گرفته و به یکدیگر متصل می شوند.در اکثر مدل های یخچال ساید بای ساید کلاسیک، یخچال به طور کلی در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار دارد مشخص است که فضای کوچکی بر روی درب یخچال برای دسترسی سریع به مواد غذایی پرکاربرد ایجاد شده است که به آن درب بار می گویند که در واقع عملکرد بهینه به همراه ظاهر شیک و قیمت مناسب، از دلایل عمده فروش و محبوبیت زیاد این دسته از یخچال فریزرهای سامسونگ می باشد.

مزایا یخچال ساید بای ساید کلاسیک سامسونگ

 1. استفاده از آب تصفیه شده چون مجهز به فیلتر آب است
 2. اتصال به شیر آب شهری و مجهز به آبسردکن و یخ ساز اتوماتیک
 3. دسترسی آسان تر به غذا
 4. مجهز به سیستم هوای چندگانه
 5.  ظاهر به روز و شیک

یخچال فریزرهای 4 درب سامسونگ

در این سری یخچال در بالا و فریزر در پایین قرار می گیرد. یخچال های چهار درب سامسونگ معمولاً بسیار جادار و مناسب برای خانواده های پرجمعیت هستند، بنابراین شما فضای زیادی برای نظم دادن به مواد غذایی خود دارید. از آنجایی که یخچال چهار درب دارای قفسه های متحرک، قابل جابجایی و فضای زیادی است، تمیز نگه داشتن آن بسیار آسان است.

مزایا یخچال 4 درب سامسونگ

از مزایای یخچال چهار درب سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فضای قابل استفاده بیشتر با دسترسی آسان
 2. آبسردکن و یخ ساز اتوماتیک
 3. طراحی شیک
 4. اتصال به آب شهری
 5. سیستم خنک کننده چندگانه
مزایا یخچال 4 درب سامسونگ

یخچال درب فرانسوی سامسونگ

یخچال های درب فرانسوی در دسته یخچال فریزر های ساید بای ساید قرار دارند که دارای 3 یا 4 درب می باشند که  درب های قسمت فریزر صورت کشویی در قسمت پایین یخچال قرار گرفته اند. میزان مصرف برق در یخچال های درب فرانسوی بهینه سازی شده و دارای دو بخش یخچال و فریزر است. از نظر تهویه قسمت یخچال دارای تهویه مرطوب و قسمت فریزر نیز هوای سرد و خشک دارد و به سیستم خنک کنندگی دوگانه مجهز شده است.

مزایا یخچال درب فرانسوی سامسونگ

از مزایای یخچال درب فرانسوی سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قفسه های بزرگ
 2. اتصال به آب شهری
 3. فضای قابل استفاده بیشتر در طبقه بالا
 4. سیستم خنک کننده دوگانه
 5. آبسردکن و یخ ساز اتوماتیک
 6. مصرف انرژی کمتر

یخچال فریزر Showcase سامسونگ

این مدل که از خانواده یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ می باشد دارای طراحی خلاقانه ای می باشد.فضای داخلی یخچال به صورت هوشمند توسط 2 درب مختلف تقسیم شده است به طوریکه دسترسی به مواد غذایی را بر اساس میزان مصرف آن ها آسان می کند. در مدل های شوکیس  (Show Case)سامسونگ، با سرعت بیشتر و بدون صرف وقت طولانی، به مواد غذایی که استفاده بیشتری دارند دسترسی خواهید داشت.

مزایا یخچال showcase سامسونگ

مزایای یخچال ویترین سامسونگ:

 1. دسترسی سریع به مواد غذایی پرمصرف
 2. یخ ساز و آبسردکن اتوماتیک
 3. سیستم خنک کننده سه گانه
 4. طراحی شیک و متمایز
 5. فضای ذخیره مواد غذایی بیشتر

ابعاد یخچال ساید بای ساید سامسونگ

طول وعرض اکثر یخچال های ساید بای ساید مطابق با یک استاندارد جهانی ساخته شده تا کاربران از نظر جاگذاری در فضاهایی با دکورهای مختلف دچار مشکل نشوند. آنچه که در ساید بای سایدها متفاوت می باشد عمق یخچال است که با ظرفیت ساید رابطه مستقیم دارد. برای بیان میزان گنجایش یخچال ساید از دو واژه ی لیتر و فوت استفاده می شود.

در بازار لوازم خانگی ایران عمدتاً از واحد فوت (Ft.) برای ظرفیت استفاده می شود که این اعداد تقریبی هستند و شما می توانید برای اطلاع از ظرفیت دقیق یخچال به برچسب انرژی نصب شده روی بدنه ساید بای ساید دقت کنید که این اعداد  بر اساس واحد لیتر نوشته شده اند.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *