تیزرینگ
تیزرینگ
دوربین حرفه‌ای سونی A9 III با قیمت ۶۰۰۰ دلار معرفی شد

دوربین حرفه‌ای سونی A9 III با قیمت ۶۰۰۰ دلار معرفی شد

دوربین حرفه‌ای سونی A9 III با قیمت ۶۰۰۰ دلار معرفی شد

روز گذشته سونی از جدیدترین دوربین حرفه‌ای خود به نام سونی A9 III رونمایی کرد. این دوربین اولین مدل فول‌فریم با گلوبال شاتر محسوب می‌شود که این مشخصه اهمیت بسیار زیادی برای برخی از عکاسان حرفه‌ای دارد. سیستم گلوبال شاتر به زبان ساده به سنسور اجازه می‌دهد تمام پیکسل‌ها را به طور همزمان در معرض نور قرار دهد تا در عکس‌ها و ویدیو‌ها شاهد هیچ اعوجاجی نباشیم.

این دوربین می تواند عکس های 14 بیتی RAW را با سیستم فوکوس خودکار فوری با سرعت 120 فریم بر ثانیه ضبط کند. همچنین هوش مصنوعی داخلی دوربین قادر است اجسام مختلف را با دقت بالایی شناسایی کند. سونی می گوید با قرار دادن عملکرد 120 فریم در ثانیه و عملکرد بسیار دقیق تشخیص اشیا، با این دوربین می تواند لحظات و صحنه هایی را ثبت کند که با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند.

دوربین حرفه‌ای سونی A9 III با قیمت ۶۰۰۰ دلار معرفی شد2

حداکثر سرعت شاتر این دوربین  ۱/۸۰٬۰۰۰ است اما در صورت استفاده از قابلیت عکاسی پیاپی سرعت شاتر به ۱/۱۶٬۰۰۰ کاهش می یابد همچنین یکی از ویژگی های جذاب دوربین سونی A9 III این است که می تواند ضبط کند. 120 فریم حتی قبل از فشردن شاتر که به این معنی است که احتمال از دست دادن اجسام جالب بسیار کاهش می یابد.

این دوربین می تواند ویدیوهای 4K 120p را بدون برش ضبط کند که مزیت بسیار مهمی است. جدای از این موارد، این دوربین ویژگی های بسیار جذاب تری نیز ارائه می دهد، از جمله می توان به حداکثر ISO 51200 اشاره کرد. اما در نهایت استفاده از سیستم گلوبال شاتر نگرانی هایی را در مورد عملکرد این دوربین در محیط های کم نور ایجاد کرده است. که باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. به گفته سونی، این دوربین فوق العاده در بهار با قیمت 6000 دلار عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که این فقط قیمت بدنه است و برای خرید لنز باید جداگانه هزینه کنید.

دوربین حرفه‌ای سونی A9 III با قیمت ۶۰۰۰ دلار معرفی شد3

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *