تیزرینگ
تیزرینگ
قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال؟هرآنچه باید بدانید

قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال؟هرآنچه باید بدانید

قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال؟هرآنچه باید بدانید

برای افزایش امنیت خودرو قفل هایی روی فرمان و پدال ها نصب می شود. با این حال، هیچ یک از آنها ایمنی خودرو شما را تضمین نمی کند. این وسایل فقط در مواردی سرعت دزد را کم می کند و به هیچ وجه او را منصرف نمی کند. البته این نکته در مورد سارقان تازه کار صدق نمی کند; از آنجایی که باز کردن انواع قفل پدال با خطر بیشتری همراه است. با این حال، مسدود کردن پدال و فرمان، سرعت دزد را کاهش می دهد. همچنین دزدان تازه کار را از ماشین شما دور نگه می دارد. در این مقاله به تفاوت های قفل پدال و فرمان می پردازیم تا بدانید “قفل پدال بهتر است یا فرمان؟” برای پاسخ به این سوال کافی است انتهای این مقاله را بخوانید.

قفل پدال ابزاری با بازدارندگی بیشتر از سرقت خودرو

قفل پدال ابزاری با بازدارندگی بیشتر از سرقت خودرو

قفل پدال یک ابزار پیشگیری از سرقت خودرو است. این قفل در قسمت پایینی خودرو نصب می شود. بنابراین، دزد هنگام باز کردن این قفل کمی بیشتر می ترسد. چون برای باز کردن قفل پدال باید خم شود. قفل پدال برای موتور مناسب نیست و شکل‌های دیگری از قفل برای افزایش امنیت این وسیله نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ بااین‌حال باز هم تاثیر بسیاری بر جلوگیری از سرقت نخواهند داشت.

برای افزایش امنیت خودرو و موتور سیکلت خود پیشنهاد می کنیم از انواع GPS استفاده کنید. مدل های مختلف ردیاب موتورسیکلت و خودرو قابلیت شناسایی مکان در موقعیت های جغرافیایی مختلف را فراهم می کند. همچنین سایر ویژگی های این دستگاه مانند گوش دادن و نگه داشتن شارژ تا 72 ساعت از دیگر مزایای استفاده از این ردیاب ها می باشد.

دید کمتر برای باز کردن قفل پدال؛ یکی از تفاوت‌ها با قفل فرمان

در مصاحبه با سارقان تازه کار، آنها به طور کلی اعتراف کرده اند که با دیدن فرمان و پدال های قفل شده، از دزدی دست می کشند. البته این نکته فقط در مورد سارقان آماتور صدق می کند. هنگام باز کردن قفل پدال، دزد باید خم شود. بنابراین فضای بیرونی را نمی بیند. این احتمال دستگیر شدن دزد را افزایش می دهد. به همین دلیل باز کردن قفل پدال خودرو ریسک بیشتری دارد.

اما همچنان قفل پدال برای جلوگیری از سرقت خودرو و موتور سیکلت مناسب نیست. در سال های اخیر استفاده از از ردیاب کوچک و قوی کوچک و قدرتمند برای افزایش امنیت خودروها و سایر وسایل نقلیه افزایش یافته است. این ردیاب ها در قسمت هایی مانند زیر خودرو نصب می شوند تا در معرض دید سارقان نباشند.

دید کمتر برای باز کردن قفل پدال؛ یکی از تفاوت‌ها با قفل فرمان

«قفل فرمان بهتر است یا پدال؟» هیچکدام؛ ردیاب نصب کنید

هیچ یک از قفل های پدال و فرمان برای جلوگیری از سرقت خودرو مناسب نیستند. هر دو نوع قفل به راحتی توسط سارقان باز می شوند. بنابراین اگر به دنبال راه حلی برای افزایش امنیت خودرو خود هستید از ردیاب ها استفاده کنید. انواع ردیاب ها را می توان بدون جلب توجه بر روی خودرو نصب کرد. در نتیجه توصیه می کنیم برای شناسایی موقعیت جغرافیایی خودرو از انواع GPS خودرو استفاده کنید.

در این مقاله به بررسی ویژگی های قفل پدال و قفل فرمان پرداختیم تا بدانیم آیا “قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال؟” واقعیت این است که هیچ کدام از آنها ایمنی خودروی شما را تضمین نمی کنند. هر دو قفل توسط سارقان در سرقت های مختلف باز شده است. همچنین با گذشت زمان و ساخت مکرر قفل با ساختار قبلی، مهارت سارقان را برای باز کردن سریعتر قفل افزایش داد. بنابراین اگر همچنان از پدال یا قفل فرمان استفاده می کنید، احتمال دزدیده شدن خودروی شما وجود دارد.

با افزایش مهارت سارقان در سرقت و استفاده از روش های جدید، بهترین راه حل برای جلوگیری از سرقت، استفاده از ردیاب است. ردیاب‌ها یا GPS به شما امکان می‌دهند مکان خودرو را شناسایی کنید تا در صورت گم شدن سریع آن را پیدا کنید.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *