تیزرینگ
تیزرینگ
ایجاد لبخندهای زیبا با لمینت و سایر تکنیک‌های نوین درمانی

ایجاد لبخندهای زیبا با لمینت و سایر تکنیک‌های نوین درمانی

ایجاد لبخندهای زیبا با لمینت و سایر تکنیک‌های نوین درمانی

لمینت دندان یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی و ترمیمی در دنیای مدرن است. بنابراین طبق مطالعات اخیر، آگاهی مردم از این پروتزها 75 درصد افزایش یافته است و این آمار همچنان در حال گسترش است.

لمینت دندان، جادوی زیبایی در صورت شما

لمینت راه حلی است که لبخند شما را اصلاح می کند و با پنهان کردن برخی عیوب چهره شما را جذاب تر می کند. این روش درمانی با یک تیر، 2 نشان می‌زند. یعنی علاوه بر اینکه پوسته ای سفید و زیبا به دندان ها می بخشد، به استحکام و قدرت آن ها نیز کمک می کند.

اگر به لمینتکردن دندان نیاز دارید، این مشکلات را بررسی کنید

پس از صحبت در مورد جنبه های زیبایی لمینت دندان، برخی ممکن است فکر کنند که در چه صورت نیاز به این درمان زیبایی دارند؟

به گفته دندانپزشکان، زمانی که از نامتناسب بودن اندازه دندان ها، زردی و لکه های عمیق، شکاف های جزئی، ترک های عمیق و کجی دندان ها رنج می برید، لمینت بهترین راه حل درمانی برای شماست.

اگر به لمینتکردن دندان نیاز دارید، این مشکلات را بررسی کنید

آیا در مورد محدودیت های لمینت دندان چیزی می دانید؟

ازآنجایی‌که طی شیوه درمانی لمینت، لایه‌های فوق‌العاده نازکی در حد 1 تا 3 میکرون از دندان تراشیده می‌شود، اگر از زیبایی و‌ سلامت دندان‌های خود راضی هستید، از روشهای جایگزین مثل بلیچینگ برای زیبایی و سفید کردن دندان خود استفاده کنید. به‌طور کلی، اشخاصی که دارای عفونت‌های لثه، پرکردگی‌های بزرگ و سنی کمتر از 18 سال دارند، باید از لمینت خودداری کنند.

چه زمانی به‌جای لمینت، از بلیچینگ دندان استفاده می‌شود؟

با توجه به اینکه دندان یکی از اعضای مهم انسان است، قبل از تصمیم گیری در مورد درمان مشکلات آن، ابتدا باید با یک متخصص  و مجرب مشورت کنید تا مطمئن شوید که لمینت تنها راه و بهترین درمان است یا خیر.

اگرچه لمینت ها مزایا و کاربردهای زیادی در زمینه سلامت و زیبایی دارند، اما این بدان معنا نیست که مطمئنا تنها روش مفید برای زیبایی دندان شما خواهند بود. البته شاخه های مختلفی از درمان وجود دارد که ممکن است از آنها بی اطلاع باشید.

به عنوان مثال، بلیچینگ دندان ساده ترین و محافظه کارانه ترین روش برای بدرنگی‌های ژنتیکی یا رنگدانه های ناشی از غذاهایی مانند نوشابه، ادویه جات و قهوه است. اگر مشکل فرد آنقدرها جدی نیست و دندان های منظم و سالمی دارد و همچنین تمایل زیادی به سفید کردن دندان های خود ندارد، بلیچینگ گزینه درمانی مناسبی خواهد بود.

چه زمانی به‌جای لمینت، از بلیچینگ دندان استفاده می‌شود؟

زمانی که دندان‌هایتان از بین رفته‌اند، ایمپلنت بهترین راه‌حل است

تا زمانی که در صنعت پزشکی حرفه ای نباشید، قطعاً در تشخیص روش های درمان دندان مشکل خواهید داشت. یکی از این تشخیص ها تفاوت بین لمینت و ایمپلنت دندان است.

استفاده از لمینت دندان یک راه حل عالی برای پوشاندن عیوب مانند ترک، لکه و لایه برداری دندان است و می تواند اعتماد به نفس شما را هنگام صحبت افزایش دهد، اما در مواردی که دندان خود را از دست داده اید و به دنبال رفع عیب هستید، در اینجا ایمپلنت می آید. 

ایمپلنت دندان بهترین و دائمی ترین راه برای جایگزینی دندان از دست رفته است.

نتیجه

اگر می‌خواهید با لمینت دندان زیباترین لبخندها را آن خود کنید، بهتر است در گام اول درمان، به‌دنبال کادر پزشکی باشید که با تکنیک‌هایی نوین و منسجم، خدماتی با بهترین کیفیت روز دنیا به شما ارائه دهد.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *