تیزرینگ
تیزرینگ
ماشین لباسشویی ال جی یا سامسونگ؟ کدام را انتخاب کنیم؟

ماشین لباسشویی ال جی یا سامسونگ؟ کدام را انتخاب کنیم؟

ماشین لباسشویی ال جی یا سامسونگ؟ کدام را انتخاب کنیم؟

با توجه به اینکه ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی پر مصرف می باشد باید در انتخاب و خرید آن دقت کافی را داشته باشید زیرا با افزایش قیمت لوازم برقی باید به دنبال مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی باشید و بعد از خرید می توانید به درستی از آن نگهداری کنید با رعایت اصول و عدم انجام اشتباهات رایج عمر ماشین لباسشویی را افزایش دهید. با توجه به طرفداران زیاد این دستگاه و تنوع بالای تولیدات این محصول و بازار رقابتی ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ، انتخاب مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی کار آسانی نخواهد بود. در این مقاله می‌خواهیم یک راهنمای خرید جامع در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید با اطلاعات جامع تصمیم‌گیری کنید. البته برای جلوگیری از هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هنگام خرید دقت نمایید…

بهترین برند ماشین لباسشویی چیست؟

برای خرید ماشین لباسشویی باید قبل از خرید تحقیق و بررسی کنید. همه ما ابتدا برای خرید لوازم خانگی بودجه تعیین می کنیم و سپس محصولات موجود در بازار را بررسی می کنیم. این روزها بازار ماشین لباسشویی برای برندهای ال جی و سامسونگ داغ است. البته ناگفته نماند که برند بوش یکی از معتبرترین برندها در ساخت ماشین لباسشویی است، اما با قیمت های بالای این ماشین به یکی از کالاهای لوکس تبدیل شده است.

در بازار لوازم خانگی امروزی، انتخاب بهترین ماشین لباسشویی با مقایسه دو برند معتبر ال جی و سامسونگ است. چرا که استفاده از تکنولوژی روز و قیمت مقرون به صرفه این دو برند در ایران دلیل محبوبیت آنهاست. بنابراین تنها سوالی که هنگام خرید ماشین لباسشویی از فروشنده می شود مقایسه بهترین بین برند ال جی و سامسونگ است ! باید بگوییم انتخاب دست شماست و برتری را نیازهای شما از ماشین لباسشویی تعیین می کند…

لباسشویی ال جی بخریم یا سامسونگ؟

اگر برای اولین بار به دنبال خرید ماشین لباسشویی هستید یا اگر قصد دارید ماشین لباسشویی خود را عوض کنید، باید نیازهای اساسی خود را تعیین کنید و بهترین ماشین لباسشویی را برای رفع این نیازها خریداری کنید. در این مقاله به بیان برخی از نیازهای اساسی که از عوامل اصلی خرید ماشین لباسشویی هستند می پردازیم.

یکی از مواردی که باعث رقابت بین ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ می شود، عملکرد شستشوی لباس ها و فناوری های به کار رفته در این ماشین ها برای نظافت و شستشوی لباس ها است. خوشبختانه هر روز یک محصول جدید با قابلیت های بالاتر در بازار عرضه می شود که می تواند بازار را رقابتی تر کند، البته به ازای هر قابلیت اضافه، قیمت محصول نیز افزایش می یابد. بنابراین، قبل از خرید جدیدترین محصول موجود در بازار، بهتر است ابتدا بررسی کنید که آیا عملکرد جدید لباسشویی برای شما مفید است یا خیر.

اولین باری بود که از فناوری بخار برای ماشین لباسشویی ال جی استفاده کرد و با رونمایی از این فناوری توانست سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد. ال جی با کمک سیستم 6Motion توانست به تمیزی بهتر لباس ها دست پیدا کند زیرا برنامه های طراحی شده در این عملکرد یادآور شستن لباس با دست است.

از سوی دیگر، برند سامسونگ فناوری powerfoam را برای نشان دادن عمق تمیزی لباس ها رونمایی کرد و در این بازار رقابتی خود را از میدان خارج نکرد. هر دو برند لباسشویی با ارائه فناوری های جدید توانسته اند خود را در نظافت و شستن لباس ها موفق نشان دهند. بنابراین اگر فاکتور اصلی شما در خرید ماشین لباسشویی تمیزی لباس است، می توانید با خیال راحت از برندهای ال جی و سامسونگ خرید کنید.

لباسشویی ال جی بخریم یا سامسونگ؟

مقایسه میزان مصرف ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ

در گذشته مصرف آب و برق در ماشین لباسشویی اهمیت چندانی نداشت. اما امروزه استفاده از منابع انرژی کمتر یکی از اولویت ها محسوب می شود، از این رو تولیدکنندگان ماشین لباسشویی با در نظر گرفتن کارکرد صرفه جویی در مصرف آب و برق، اقدام به تولید ماشین لباسشویی های مدرن که با پر کردن آب به صورت اتوماتیک در مخزن لباسشویی از مصرف بی رویه آب جلوگیری نمایند.

البته اگر هنگام خرید ماشین لباسشویی دقت کنید، همه ماشین ها دارای برچسب انرژی هستند و ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخی از ماشین های لباسشویی ال جی از سیستم Senseclean استفاده می کنند. زمانی که لازم است ماشین لباسشویی را برای چند تکه لباس روشن کنید، در این حالت برای جلوگیری از هدر رفتن آب، سطح آب با سطح لباس تنظیم می شود.

همانطور که می دانید ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی است که می تواند صدای زیادی تولید کند. اگر در آپارتمان زندگی می کنید و صدای ناشی از ماشین لباسشویی باعث آلودگی صوتی می شود، می توانید ماشین لباسشویی خود را از برند ال جی یا سامسونگ خریداری کنید، زیرا در این دستگاه ها از سیستم پیشرفته ضد صدا استفاده شده است.

تعمیرات لباسشویی ال جی و سامسونگ

عمر ماشین لباسشویی هر دو برند تقریباً یکسان است و به نوع و حجم مصرف و همچنین نگهداری شما بستگی دارد.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر یزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *