تیزرینگ

آشپزخانه‌های عجیب ولی جذاب

وبلاگ

۱۱ شهریور ۱۴۰۲ 113 بازدید
تیزرینگ
آشپزخانه‌های عجیب ولی جذاب

آشپزخانه‌های عجیب ولی جذاب

آشپزخانه‌های عجیب ولی جذاب

آشپزخانه قلب خانه است. باور کنید یا نه، خانه بدون آشپزخانه اصلا خانه نیست. به عنوان مکانی که بیشترین زمان را در آن می گذرانیم، فضای آشپزخانه، نور، دکوراسیون و تجهیزات آن اهمیت ویژه ای پیدا می کند. در حالی که بسیاری از مردم زیبایی و عملکرد را ساده و تکراری می دانند، برخی جسورترند و می خواهند فضای آشپزخانه را کمی متفاوت کنند. برای ایجاد تغییر و تحول همیشه لازم نیست صد و هشتاد درجه خانه را تزئین کنید. تغییرات کوچک نیز می تواند پاسخگو باشد. به خصوص اگر این تغییرات در سطح آشپزخانه باشد.

آشپزخانه‌ای با هندسه عجیب

وقتی از آشپزخانه های عجیب و غریب اما زیبا صحبت می کنیم، چه نوع فضایی را در نظر می گیرید؟ این احتمال وجود دارد که ناخواسته در ذهن خود فضای هندسی عجیبی را برای آشپزخانه در نظر گرفته باشید. یکی از بهترین چیزها برای منحصر به فرد کردن فضای آشپزخانه استفاده از هندسه عجیب و غریب برای فضای آشپزخانه، دکوراسیون یا تجهیزات است. البته برای داشتن چنین آشپزخانه ای مراقب باشید، فقط جسارت کافی نیست. هندسه عجیب و غریب آشپزخانه شما به راحتی اعصاب شما را به هم می زند. اگر فردی صبور هستید و حوصله هنری دارید، هندسه عجیب آشپزخانه انتخاب خوبی است.

آشپزخانه‌ای با تم متفاوت

آشپزخانه مکانی برای پخت و پز است. تم یک آشپزخانه معمولی معمولا سینک، کابینت، وسایل آشپزی و در نهایت میز غذاخوری است. هر چیزی که باعث شود فضای آشپزخانه اصلا شبیه آشپزخانه نباشد موضوع متفاوتی است. به عنوان مثال، آشپزخانه هایی در دنیا وجود دارند که بیشتر شبیه یک سالن زیبایی هستند. یا آشپزخانه های عجیب و غریبی هستند که شبیه تابلوهای نقاشی یا  یا اتاق خواب دوران الیزابت می‌مانند. تم ها یک راه عالی برای منحصر به فرد کردن، عجیب و غریب و در عین حال زیبا کردن فضای آشپزخانه شما هستند.

برای یک آشپزخانه کوچک یا بزرگ، هر تمی را که دوست دارید انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که بسیار مهم است که قالب اقلام خریداری شده مشابه تم مورد نظر شما باشد.

آشپزخانه‌ای با یک عضو منحصر به فرد

لازم نیست آشپزخانه عجیب و غریب شما از صفر تا صد عجیب‌الخلقه به دنیا بیاید.برای داشتن زیبایی عجیب، وسیله ای متفاوت و عجیب انتخاب کنید. مراقب باشید، وقتی از یک آشپزخانه منحصر به فرد صحبت می کنیم، منظورمان یک نمونه فوق العاده از آشپزخانه اشرافی فرانسوی نیست. ما در این فضا به دنبال سورپرایز هستیم. برای غافلگیری، لازم نیست آشپزخانه را از ابتدا خراب کنید و دوباره بسازید.

در میان لوازم آشپزخانه و لوازم جانبی مانند شیر آب، پرده، کابینت، سینک و ابزارهای مشابه، به دنبال ظاهری متفاوت و دمدمی باشید. با این کار می‌توانید آشپزخانه را عجیب‌تر از زمانی که آن را به طور کامل تغییر دهید، جلوه دهید. همچنین زیبایی کار تمیزتر خواهد بود.

آشپزخانه‌ای با یک عضو منحصر به فرد

رنگ‌های جسورانه در یک آشپزخانه متفاوت

آشپزخانه می‌تواند فضای رنگ‌های یکسان باشد و یا می‌تواند بوم افکار جسورانه و متفاوت شما بشود. اما فراموش نکنید، برای رعایت زیبایی، باید یک حالت موزون و هارمونی رنگی را رعایت کنید. اما، برای رنگ آشپزخانه، از مرزهای ذهنی و دیداری‌تان عبور کنید. اگر همیشه رنگ‌های طوسی، قهوه‌ای نباتی، سفید، مشکی و نهایتا آبی برای آشپزخانه استفاده می‌شود، شما به دنبال ترکیب زرد و آبی باشید.

اگر بر روی سبک خاصی اصرار دارید، مراقب انتخاب رنگ‌هایتان باشید. اما اگر می‌خواهید یک آشپزخانه متفاوت، عجیب و غریب و زیبا داشته باشید، اصلا از استفاده از رنگ‌های عجیب دریغ نکنید. بنفش خالدار و قرمز و نارنجی هم می‌توانند یک آشپزخانه زیبا تحویل بدهند.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *