تیزرینگ
تیزرینگ
پشتیبانی سرویس‌های آنلاین Wii U و ۳DS در فرودین سال آینده به پایان می‌رسد

پشتیبانی سرویس‌های آنلاین Wii U و ۳DS در فرودین سال آینده به پایان می‌رسد

پشتیبانی سرویس‌های آنلاین Wii U و ۳DS در فرودین سال آینده به پایان می‌رسد

نینتندو اخیراً اعلام کرده است که از اوایل آوریل 2024 پشتیبانی از خدمات آنلاین کنسول های 3DS و Wii U را متوقف می کند.

این خدمات آنلاین شامل تمام ویژگی هایی است که از اینترنت استفاده می کنند، مانند حالت کوآپ آنلاین، رتبه بندی اینترنت و اشتراک گذاری محتوا. در حال حاضر تاریخ قطع این خدمات دقیقا مشخص نیست. در همین حال، نینتندو خاطرنشان کرد که سرویس آنلاین برنامه Pokemon Bank به کار خود ادامه خواهد داد، اما ممکن است این سرویس در آینده پایان یابد. بیانیه رسمی نینتندو به شرح زیر است:

پشتیبانی سرویس‌های آنلاین Wii U و ۳DS در فرودین سال آینده به پایان می‌رسد1

ابتدا از اینکه از محصولات ما حمایت می‌کنید، بسیار سپاسگزاریم. در اوایل آوریل ۲۰۲۴، خدمات بازی آنلاین و سایر قابلیت‌هایی که از ارتباطات آنلاین استفاده می‌کنند، در ۳DS و Wii U پایان می‌یابند. این همچنین شامل مواردی نظیر حالت کوآپ، رتبه‌بندی اینترنتی و اشتراک‌گذاری محتوا می‌شود. ما تاریخ و زمان مشخصی را برای این موضوع در آینده اعلام خواهیم کرد. لطفا توجه داشته باشید که اگر رویدادی رخ دهد که ادامه‌ی پشتیبانی از خدمات آنلاین نرم‌افزارهای Nintendo 3DS و Wii U را دشوار کند، ممکن است مجبور شویم که این خدمات را زودتر از زمان برنامه‌ریزی شده متوقف کنیم. ما صمیمانه از بازیکنان برای استفاده‌ی طولانی مدت از خدمات آنلاین Nintendo 3DS و Wii U تشکر می‌کنیم و بابت هر گونه ناراحتی عذرخواهی می‌کنیم.

البته بازیکنان همچنان می‌توانند از محتوای آفلاین بازی‌ها لذت ببرند و از طرفی برای آینده‌ای قابل پیش‌بینی، همچنان امکان دانلود داده‌های به‌روزرسانی و دانلود مجدد محتویات خریداری‌ شده از فروشگاه اینترنتی نینتندو وجود خواهد داشت. در این میان در ارتباط با نرم‌افزارهایی نظیر StreetPass و SpotPass، استریت‌پس از ارتباط لوکال (محلی) بین سیستم‌های خانواده‌ی Nintendo 3DS استفاده می‌کند، به این معنی که حتی پس از پایان خدمات آنلاین همچنان در دسترس خواهد بود. با این حال، چون اسپات‌پس از ارتباطات آنلاین استفاده می‌کند، ویژگی‌های آن دیگر در دسترس نخواهند بود.

شایان ذکر است که نینتندو در اوایل سال جاری فروشگاه های الکترونیکی 3DS و Wii U را تعطیل کرد. با این حال، این تنها تعطیلی صنعت بازی امسال نبود و مایکروسافت همچنین اعلام کرد که فروشگاه الکترونیکی Xbox 360 در جولای 2024 بسته خواهد شد.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *