تیزرینگ

یخچال ساید بای ساید دوو

تکنولوژی

۱۴ آبان ۱۴۰۲ 110 بازدید
تیزرینگ
یخچال ساید بای ساید دوو

یخچال ساید بای ساید دوو

یخچال ساید بای ساید دوو

در این مطلب قصد داریم به معرفی ساید بای سایدهای دوو بپردازیم که علاوه بر معرفی ویژگی‌ها شما را با قابلیت‌های این ساید بای ساید‌ها سری جدید دوو آشنا ‌می‌کنیم، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

ساید بای ساید دوو سری پارامو

ساید بای سایدهای سری پارامو محصولی جدید و بهبود یافته از مجموعه ساید بای سایدهای دوو می باشد. کیفیت کار بالا در کنار طراحی جذاب و زیبا از ویژگی های این محصول می باشد. از نکات قابل توجه محصولات سری پارامو دوو باید به کمپرسور هوشمند، سیستم خنک کننده پیشرفته و مصرف کم انرژی اشاره کرد. سیستم کنترل خنک کننده الکترونیکی Digital Cooling مجهز به سنسورهای کنترل دما است که دمای داخل و خارج یخچال را خوانده و به سیستم کنترل دیجیتال منتقل می کند. این سیستم داده ها را تجزیه و تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می کند. کمپرسور با عملکرد بهینه خنک کننده لازم را فراهم می کند و با کمک سیستم کنترل دما الکترونیکی هوشمند، میوه ها و سبزیجات و مواد اولیه پروتئینی برای مدت طولانی تری تازه، سالم و با طراوت می مانند. کمپرسور اینورتر نسبت به کمپرسورهای قدیمی و معمولی 23 درصد برق کمتری مصرف می کند و همچنین با عملکرد بهینه و قابلیت کار در پنج سطح (توان خروجی) راندمان بسیار بالاتری نسبت به کمپرسورهای معمولی دارد. عملکرد این کمپرسور نوسانی دمای داخلی یخچال را به حداقل می رساند و در نتیجه غذا برای مدت طولانی تری سالم و تازه می ماند. علامت +A در یخچال و فریزر دوو به معنای 25 درصد مصرف کمتر در مقایسه با بهترین سطح مصرف است که به معنی A است که به معنای کاهش هزینه های خانوار است.

ساید بای ساید دوو سری پرایم 3

ساید بای ساید دوو سری پرایم 3

یکی از زیباترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت دوو ، ساید بای ساید سری پرایم 3 است که وارد بازار شده است. مجمموعه جدید Fresh Land سری پرایم ، سه درب که بصورت Door to Fresh Land است. سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital cooling این سامانه در این مدل از ساید بای ساید دوو مجهز به سنسورهای کنترل دمایی است که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند. این سامانه داده‌ها را تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می‌کند. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین کرده و بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک در ساید بای ساید دوو کنتـرل دمـا، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت می‌مانــد. درِ سوم همراه با سامانه سرمایش فلزی ، طراحی نوآورانه دَر سوم همراه با پنل استیل به کار رفته داخل دَر، باعث حفظ و نگهداری سرما و بازتابش آن به داخل محفظه شده و سبب حفظ تازگی هرچه بیشتر مواد غذایی در این یخچال فریزر می‌شود. امکان نگهداری گوشت و مرغ تازه در زمانی بیشتر با بهترین کیفیت خود در یخچال نگهداری کنید . محفظه حرفه‌ای نگهداری از گوشت و مواد پروتئینی (در دمای ثابت 4 درجه) محیطی ایده آل را برای نگهداری تازه موادغذایی بدون کاهش ارزش غذایی فراهم می‌آورد. بوزدایی، تصفیه هوا و پاکسازی با فیلتر سه لایه ، این ســامانه فیلترینــگ بــه کار گرفتــه شــده در ایــن محصـول از شرکت دوو ، بـا حـذف بوهـای نامطبـوع، باکتـری هـا و آلاینـده هـا، طعـم و بـوی طبیعـی مـواد غذایـی را حفـظ مـی کنـد. سامانه سرمایش سریع یخچال ، این قابلیت به منظور حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی، یخچال را با حداکثر توان تا رسیدن به دمای مورد نظر هدایت می‌کند. در این حالت کمپرسور با حداکثر قدرت تا 150 دقیقه یا منهای 4 درجه یکسره به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

ساید بای ساید دوو سری پرایم 2

ساید بای ساید دوو سری پرایم 2

این یکی از سری محصولات شرکت دوو است که با طراحی منحصر به فرد و ویژگی های منحصر به فرد خود بازار جهانی را تحت شعاع خود قرار دهد. این محصول هم اکنون در کشور عزیزمان ایران از نمایندگی رسمی دوو قابل خریداری است. در زیر به برخی از ویژگی های این محصول اشاره خواهیم کرد. طراحی زیبا و مدرن در ساید بای ساید دوو پرایم زیبایی خیره کننده ای به آشپزخانه شما می بخشد. طراحی بدون قاب با ایجاد سطوح کاملاً صاف، نمای بیرونی زیبا و همیشه تمیز را به شما ارائه می دهد. کمپرسور اینورتر نسبت به کمپرسورهای قدیمی و معمولی 23 درصد کمتر برق مصرف می کند کمپرسور اینورتر دیجیتال با عملکرد و قابلیت های بهینه و قابلیت کار در پنج سطح (توان خروجی) کارایــی بسیار بالاتری نسبت به کمپرسورهای معمولی دارد. عملکرد این کمپرسور نوسانی دمای داخلی یخچال را به حداقل می رساند و در نتیجه غذا برای مدت طولانی تری سالم و تازه می ماند. با تعداد زیادی قفسه و محفظه های جادار در این مدل ساید بای ساید دوو، دیگر لازم نیست نگران مهمانی های شلوغ باشید. پرایم به شما اجازه می دهد تا میوه ها و سبزیجات بیشتری نسبت به یخچال های معمولی ذخیره کنید.آرامش و اطمینان همراه همراه با کاهش هزینه های خانواده با مدیریت هوشمند انرژی یخچال و فریزر دوو برچسب A+ به معنی ۲۵ درصد مصرف کمتر نسـبت بـه بهتریـن سـطح مصـرف یعنـی A اسـت و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده می‌باشد. فضای بیشتر داخل فریزر با انتقال یخساز و آبسردکن بر روی دَر نمایشی زیبا از تازگی و طراوت با سیستم روشنایی LED داخل بار خانگی از دیگر ویژیگی‌های این سری ساید بای سایدها است . نمایشگرLED با کنترل لمسی مدیریت این ساید بای ساید را مانند قابلیت مشاهده زمان تعویض فیلتر، فعالسازی سیستم سرمایش سریع یخچال و فریزر، توسط این نمایشگر به صورت لمسی امکان‌پذیر می‌کند.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *