تیزرینگ

کاشت مو در کرج

سلامت , وبلاگ

۱۶ شهریور ۱۴۰۲ 153 بازدید
تیزرینگ

کاشت مو در کرج

کاشت مو در کرج

کاشت مو در کرج یکی از بهترین روش های درمان ریزش مو و دستیابی به موهای طبیعی است. کاشت مو در گذشته با جراحی‌های سخت، نامنظم و بی‌کیفیت، با طولانی‌مدت، عوارض زیاد و هزینه‌های بالا انجام می‌شد و باعث آسیب می‌شد.
اکنون کاشت مو در حال پیشرفت است و هر روز روش های کاشت مو با اصلاح عیوب تکنیک های قبلی انجام می شود، معمولا روش کاشت مو بر اساس انتظارات و شرایط شخصی بیمار انتخاب می شود.

چندین نوع جراحی جایگزینی موجود دارد.پر کاربردترین و متداول ترین روش ها عبارت اند از روش FIT و FUT.

هر یک از این نوع جراحی ها را می توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار داد تا بهترین نتیجه ممکن را برای جایگزینی موی بیمار به دست آورد. پیوند مو شامل برداشت بخش های کوچکی از بافت جمجمه با قابلیت تولید مو و استفاده از آن به عنوان پیوند برای ناحیه کچل یا کم‌ پشت سر است.

کاشت مو در کرج چگونه انجام می شود؟

کاشت مو معمولاً عملی است که بدون بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می شود و بیمار بعد از عمل نیازی به استراحت ندارد و می تواند به کار و فعالیت روزانه خود بپردازد. به همین دلیل کاشت مو بسیار محبوب است.

در کاشت مو ابتدا ناحیه مورد نظر به صورت موضعی بی حس می شود و بیمار در حین عمل دردی احساس نمی کند. سپس پزشک معالج قسمت هایی از پوست را از ناحیه ای که قرار است برداشته شود برمی دارد و به قسمت های مورد نظر پیوند می زند.

معمولاً از موهای پشت سر برای پیوند استفاده می شود. پس از کاشت مو، بانداژی روی سر گذاشته می شود و روز بعد بیمار باید مجدداً برای تعویض باند به پزشک مراجعه کند.

خدمات کاشت مو در کرج

خدمات کاشت مو در کرج

حقایقی در مورد ریزش مو : گفته می شود که کچلی اغلب ناشی از جریان ضعیف خون در جمجمه، کمبود ویتامین، شوره سر، یا پوشیدن طولانی مدت کلاه است. همه این نظریه‌ ها رد شده است. همچنین این که گفته می شود وضعیت موهایتان را می توانید با مشاهده موهای پدربزرگ مادریتان حدس بزنید، یا کسی که تا 40 سالگی کچل نشده هیچ گاه کچل نخواهد شد، غلط است.

علت اولیه ریزش مو ترکیبی از موارد زیر است :

 1. پیری
 2. تغییرات هورمونی
 3. سابقه خانوادگی کچلی

این یک قانون است که هر چه ریزش مو در سن کمتری آغاز شود، کچلی شدیدتر خواهد بود.

چه کسی کاندید خوبی برای جراحی پیوند مو است؟

 1. اگر رشد مو در پشت یا اطراف سر، طبیعی بوده و می تواند نقش بافت دهنده را بازی کند، شما کاندید خوبی برای جراحی پیوند مو هستید.
 2. نواحی دهنده پیونده، آن نواحی از بافت سر هستند که از آن ها پیوند یا فلپ برداشته می شود.
 3. عوامل دیگری همچون رنگ مو، بافت، حالت مو یا فرفری بودن نیز ممکن است بر نتیجه پیوند تاثیر بگذارد.
 4. برخی از تکنیک ها وجود دارند که در جراحی جایگزینی مو استفاده شده اند. گاهی اوقات دو یا چند تکنیک برای رسیدن به بهترین نتایج با هم ترکیب می شوند.

کاشت مو در کرج می تواند ظاهر و اعتماد به نفس شما را بهبود بخشد، اما نتایج آن لزوما ایده آل شما نیست. قبل از تصمیم گیری برای انجام عمل جراحی، انتظارات خود را به دقت در نظر بگیرید و با پزشک خود در میان بگذارید. درک این نکته مهم است که تمام تکنیک های جایگزینی مو از موهای موجود شما استفاده می کنند. هدف از جراحی استفاده موثر از موهای موجود است.

چه کسانی نمی توانند از کاشت مو استفاده کنند؟

چه کسانی نمی توانند از کاشت مو استفاده کنند؟
 1. افرادی که به دلیل شیمی درمانی ریزش مو دارند.
 2. افرادی که موهای کافی برای کاشت ندارند یا به عبارتی بانک موی قوی برای کاشت ندارند.
 3. خانم هایی که قسمت بسیار زیادی از موهای سرشان دچار ریزش شده است.
 4. خانم های باردار
 5. افرادی که در ناحیه سر دچار اسکارهایی به صورت برآمدگی هستند.

روش های مختلف کاشت مو در کرج:

از روش های مختلف کاشت مو در کلینیک های کرج می توان به مواردی مانند FUT و FIT و کاشت موی ترکیبی اشاره کرد که امروزه درمان اصلی ریزش مو و اصلاح عیوب ابرو کاشت مو است که در این روش مو های لازم برای پیوند از ناحیه پشت سر و بالای گوش ها برداشت می شود.

هزینه کاشت مو در کرج:

هزینه کاشت مو و جراحی های کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد.

عواملی مانند:

 1. روش کاشت مو
 2. مقدار موهای کاشته شده
 3. کلینیکی که کاشت مو را انجام می دهد.

هر یک از این گزینه ها می تواند بر هزینه و قیمت کاشت مو تأثیر بگذارد.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزنید

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *