تیزرینگ

کاشت مو در مشهد

سلامت , وبلاگ

۱۶ شهریور ۱۴۰۲ 116 بازدید
تیزرینگ
کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد

کاشت مو تکنیکی در جراحی زیبایی است که در آن ریشه های مو تک تک از ناحیه اهداکننده به ناحیه ای که مو در حال ریزش یا کم مو است برده می شود.از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود که طی آن ریشه هایی که از نظر ژنتیکی در برابر ریزش مو مقاوم هستند به ناحیه طاسی برده می شود. به طور کلی ریزش مو به عوامل مختلفی از جمله رژیم غذایی، فشار و استرس، بیماری، عدم تعادل هورمونی و مصرف برخی داروها مرتبط است.

بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد کیست؟

بهترین دکتر کاشت مو در مشهد کیست و چه ویژگی هایی دارد؟ کاشت مو نیز مانند سایر جراحی های زیبایی باید توسط پزشک متخصص و مجرب انجام شود تا بتواند با انتخاب بهترین گرافت ها، نتیجه ایده آل را برای بیمار تضمین کند. بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد باید دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله موارد زیر باشد:

  1. تخصص و مهارت لازم است
  2. داشتن سابقه کاری مفید
  3. داشتن میزان تحصیلات لازم
  4. استفاده از تکنیک‌های به روز

بهترین کاشت موی طبیعی در مشهد چگونه انجام می‌شود؟

کاشت موی طبیعی در مشهد به عنوان یک عمل جراحی شناخته می شود که در آن فولیکول های مناسب از بانک مو (بخشی از سر با تراکم موی بالا) برداشته و به گیرنده اهدا می شود. کاشت مو در مشهد را می توان روشی کاملا دائمی و ماندگار دانست که برای درمان ریزش مو در افرادی که به دلایل مختلف از این مشکل رنج می برند مناسب است. بازدید و انتخاب بهترین مراکز کاشت مو در مشهد برای نتیجه نهایی کاشت بسیار مهم است.

تعریف بانک مو، گرافت مو و فولیکول مو

بانک مو چیست؟

بانک مو چیست؟

گفته می شود که قسمت های کناره یا پشت سر نسبت به سایر قسمت ها دارای تراکم موی بیشتری هستند و مقاومت بیشتری در برابر ریزش مو و همچنین تغییرات هورمونی دارند. در فرآیند کاشت مو، موها از بانک مو (ناحیه اهداکننده مو) برداشته می‌شوند تا در ناحیه گیرنده کاشته شوند.

فولیکول مو چیست؟

قسمت هایی از مو که از بانک موی فرد برای کاشت در سمت گیرنده برداشته می شود، فولیکول مو نامیده می شود.

گرافت مو چیست؟

در افراد مختلف ممکن است تعداد تارهای مویی که از یک ناحیه روییده می‌شود متفاوت باشد. به عنوان مثال در برخی از افراد موها با ۱ تار مو رشد می‌کند ولی در برخی دیگر موهایی با تعداد ۲، ۳ و یا ۴ تار مو مشاهده می‌شود. به این گروه بندی‌ها گرافت مو گفته می‌شود.

روش‌های کاشت مو در مشهد چیست؟

روش های زیادی برای انجام کاشت مو وجود دارد که قیمت کاشت مو در مشهد بسته به روش انجام آن متفاوت است و هر کدام ممکن است بر اساس شرایط فردی مناسب باشند. در واقع تشخیص مناسب بودن بهترین کاشت مو در مشهد برای هر فرد بستگی به پزشک متخصص و پس از انجام معاینات لازم در جلسه مشاوره قبل از جراحی توسط بهترین پزشک مو در مشهد دارد.
ماهیت همه روش ها یکسان است و تنها تفاوت در روش جمع آوری گرافت ها و فولیکول های مناسب و کاشت آنها در ناحیه گیرنده است.

کاشت مو به روش FIT در مشهد

در روش FIT یا FUE برای کاشت مو از یک پانچ بسیار کوچک برای برداشتن فولیکول های مو از ناحیه متراکم (بانک مو) استفاده می شود به این صورت که برش های دایره ای کوچکی روی ناحیه اهدا کننده ایجاد می شود و تارهای مو از آن جدا می شوند. معمولاً این روش بیشتر برای افرادی استفاده می شود که طاسی وسیعی در سر ندارند. با توجه به اینکه هر واحد فولیکول مو به صورت جداگانه برداشته می شود، جای زخم گسترده ای روی موهای پیوند شده سر باقی نمی ماند.

کاشت مو به روش FIT در مشهد

کاشت مو به روش FUT در مشهد

در روش FUT یا برداشت نواری برای کاشت مو به این صورت است که یک نوار باریک و نازک از قسمت اهدا کننده پوست سر برداشته می‌شود و فولیکول‌های مناسب برای کاشت در زیر میکروسکوپ بررسی شده و سپس برداشت می‌گردند.

کاشت موی مشهد برای چه افرادی مناسب است

سن انجام کاشت مو از ۲۵ سالگی به بعد می‌باشد که بهتر است قبل انجام آن با پزشک خود کامل مشورت کنید. همه افرادی که به دلایل حادثه، جراحی و …. موهای خود را از دست دادند می‌توانند از کاشت مو استفاده کنند. با این حال در جلسه مشاوره قبل کاشت مو در مشهد همه شرایط خود را با پزشک مطرح کنید و در صورت نیاز و مناسب بودن همه شرایط کاشت موی شما انجام می‌شود.

کاشت مو در مشهد برای چه کسانی مناسب نیست؟

کاشت مو در مشهد برای یک سری از افرادی که در زیر به آنها اشاره می شود مناسب نیست:

  1. زنان باردار و شیرده
  2. افراد مبتلا به بیماری های مزمن باید با پزشک مشورت کنند.
  3. افرادی که طاسی گسترده در تمام قسمت های بدن خود دارند.
  4. کسانی که بیماری های پوستی دارند.
  5. افرادی که مشکلات و اختلالات هورمونی دارند.

کاشت مو در مشهد چند جلسه انجام میشود؟

جلسات کاشت موی مشهد با توجه به روش انتخابی و مهارت جراح می‌تواند برای هر فرد متفاوت باشد که در جلسه مشاوره قبل جراحی کاشت مو توسط دکتر یا بهترین تکنسین کاشت مو در مشهد مشخص می‌شود.

به صفحه اصلی تیزرینگ سر بزند

Rate this post
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *